'Unutursam Fısılda' Yarın Vizyona Girecek


+1'Unutursam Fısılda' Yarın Vizyona Girecek

Yönetmenliğini ve senaristliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği 'Unutursam Fısılda' yarın vizyona girecek.

'Unutursam Fısılda' Yarın Vizyona Girecek

Filmin başrollerinde Hümeyra, Işıl Yücesoy, Farah Zeynep Abdullah, Mehmet Günsür, Kerem Bursin ve Gözde Cığacı yer alıyor. Hümeyra ve Işıl Yücesoy'un iki kız kardeşin orta yaşlarını canlandırdığı filmde, Farah Zeynep Abdullah, Hümeyra'nın gençliğini canlandırıyor.

Dram ağırlıklı filmin konusu özetle şöyle:

"Sağlık lisesinden yeni mezun olup, kasabanın sağlık ocağında hemşireliğe adım atan Hanife ve 'aykırı' kız kardeşi Hatice, küçük ve kendi halinde, muhafazakar bir kasabada yaşamaktadır. Hanife ne kadar çekingen ve içine kapanıksa, Hatice bir o kadar haylaz, laf dinlemez ve başına buyruktur. Edebiyata meraklı Hanife, kimselere göstermeden bir şiir defteri tutarken, Hatice çevresindeki herkesi unutacak kadar şarkı söylemeye tutkundur. Bir gün yeni atanan kaymakamın oğlu Tarık kasaba merkezine gelir ve iki kız kardeşin hayatı o günden sonra tamamen değişir."

Yeni filmiyle sinema izleyicisinin karşısına çıkacak Çağan Irmak'ın 2005'te vizyona giren "Babam ve Oğlum" filmini 3 milyon 839 bin 883 kişi, 2008 yılında vizyona giren "Issız Adam" filmini 2 milyon 788 bin 550 kişi, geçen yıl vizyona giren "Tamam mıyız?" filmini 500 bin 835 kişi izlemişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milyonlarca emekliye ikramiye müjdesi! SSK-Bağ-Kur emeklileri de yararlanacak.
Milyonlarca emekliye ikramiye müjdesi! SSK-Bağ-Kur emeklileri de yararlanacak.
Kylie Jenner hacklendi! Çıplak fotoğraf şoku
Kylie Jenner hacklendi! Çıplak fotoğraf şoku