Jartiyer alırken dikkat edilmesi gerekenler


+1Jartiyer alırken dikkat edilmesi gerekenler

Kızlarsoruyorda "jartiyer nasıl alınır utanıyorum" başlığından sonra yazılmıştır bu yazı

Jartiyer alırken dikkat edilmesi gerekenler

Jartiyer alırken dikkat edilmesi gerekenler

Kızlarsoruyorda "jartiyer nasıl alınır, utanıyorum" başlığından sonra bu yazı yazılmıştır ve ilk başta özellikle utananlar için jartiyer nasıl alınır sorusunu cevaplamak isteriz; internet üzerinden. Gizliliğe büyük önem veren bir siteden satın alabilirsiniz, örnek vermek gerekirse: http://atesligiyim.com/jartiyer-takim/1312-mini-jartiyer-takim-fileli-jartiyer-corabi.html İnternetten satın almak kolay, alırken nelere dikkat etmeliyiz?

İlk olarak bedenine dikkat edin ya da daha garanti olsun diye standart beden tercih edebilirsiniz bu tür modeller esneyerek uymaktadır. İkinci bilmeniz gereken şey adı takım olsa da hiçbirine jartiyer çorabı dahil değildir. Resimlerde görsellerde mevcut olsa da jartiyer çorabı,bu takımlara dahil olmaz.

Ayrıca aldığınızda ise -burası önemli- beden sorunu yaşamamak için ya da jartiyer takımdan düşmesi gibi sıkıntılardan kaçınmak için silikonlu jartiyer çorabı almanız gerekmektedir. Bu tür modellerde jartiyer uyumu olmasa bile bacağınızdan kaymaz, sıkıntı yaratmaz. Üçüncü ve en önemli önerimiz alınan modelin size yakışmasıdır, eğer selülit vb endişeleriniz varsa bunları gizlemek için özel üretilmiş ve daha fazla kumaşın kullanıldığı modelleri tercih edebilirsiniz.

jartiyer nasıl alınır jartiyer çorabı internetten jartiyer nasıl alınır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metin Hara ile Adriana Lima ABD'de
Metin Hara ile Adriana Lima ABD'de
Murat Cemcir ve Ahmet Kural yola çıktı
Murat Cemcir ve Ahmet Kural yola çıktı