Ceviz Fidanı


+1Ceviz Fidanı

Günümüz de birçok kişinin ortak tarım ürünü olan cevizler oldukça ilgi görmektedir. Bunu göz ardı etmeyen tarımcılar, ceviz fidanı üretimine girmişlerdir.

Ceviz Fidanı

Günümüz de birçok kişinin ortak tarım ürünü olan cevizler oldukça ilgi görmektedir. Bunu göz ardı etmeyen tarımcılar, ceviz fidanı üretimine girmişlerdir. Bu üretim içerisinde giren tarımcılar arasında firmamız da bulunmaktadır. Firmamız üretmiş olduğu ceviz fidanlarını gerekli olan izin ve belgeler ile pazarlamaktadır. Yalnızca tek bir çeşit bulunmayan ürün stoğumuz da istediğiniz türde ceviz fidanı alabilirsiniz. Yerli ve yabancı çeşitleri olarak satışa sunmaktayız. Yerli çeşitlerinin üretimi ve yetiştirilmesi oldukça kolaydır. Ülkemizin topraklarında yetiştikleri için fazla bir özen göstermenize gerek kalmadan kısa süre içerisinde istediğiniz verimi alabilirsiniz. Yabancı ceviz fidanı ise yerli fidanların aksine verim göstermektedir. Fazla bir çalışma ve çaba göstermeniz gerekmektedir.

Sertifikalı Ceviz Fidanı

Sürekli olarak siz iş ortaklarımıza ceviz fidanı pazarlaması yapmaktayız. Bu ceviz fidanları, tarım bakanlığı onaylı gerekli izin ve sertifikalara sahiptir. Ceviz fidanı üretimlerinde uzun yıllar boyunca hizmet vermekte olan http://www.cevizfidani1.com/ , ceviz fidanı bünyesinde güveni ve doğruluğu ön planda tutmaktadır. Tek ve ana hedefimiz, kaliteli ver sertifikalı ceviz fidanı imalatlarımızı isteyen tarımcılara pazarlayarak ceviz fidanı ekonomisine oldukça katkıda bulunmaktır. Bunu yaparken de güven adı altında birçok kaliteli dostluklar edinmekteyiz. Ceviz fidanı konusunda en kritik konulardan biri de kalite ve güven ön planda yer almaktadır. Bu satışların en belirgin ve yaygın bir şekilde yapıldı internet ortamında, birden fazla firma abartarak satış yapmaya çalışmaktadırlar. Bu yüzden müşterilerine sürekli yalanlar söylemektedirler. Sürekli müşteri bazlı çalışan firmamız, alanında kalite ve güven unsurlarını göz önünde bulundurarak pazarlama yapmaktadır.

Fernor Ceviz Fidanı

Bu ceviz fidan çeşidi, geç çiçek veren bir Fransız çeşididir. Bu yüzden geç donların sorun olduğu bölgelere tavsiye edilmektedir. Yan dalların meyve verebilme oranı oldukça yüksektir. Aynı zaman da güneş yanıklarına karşı dayanaklıdır. Fernor ağacı, yarı dik bir şekilde gelişmektedir. Meyveleri oldukça geç olgunlaşmaktadır. Açık renkli ve yüksek kalitedeki bu meyveler bir o kadar lezzetlidir. Verimli bir çeşitliliği bulunmaktadır. Franquette ya da Fernette ceviz fidanları ile tozlanmaktadır. Yüksek bölgeler de yani 1100 ila 1200 metre üzerinde ekilebilmektedir.

ceviz fidanı sertifikalı ceviz fidanı fernor ceviz fidanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HDP'li ve AK Partili kadın vekiller birbirine girdi!
HDP'li ve AK Partili kadın vekiller birbirine girdi!
Diyarbakır’dan bir kötü haber daha
Diyarbakır’dan bir kötü haber daha