Levent Nazifoğlu'na sert sözler

Son Dakika Spor Haberleri

Levent Nazifoğlu'na sert sözler


Maçın hakkının beraberlik olduğunu ifade eden Nazifoğlu, "Buraya gelmeden bize sorsalar, beraberliğe razı olurduk. Ancak 2-0'dan beraberliğe üzüldük. Seyirci Beşiktaş'ı çok itti. Beşiktaş seyircisini tebrik ediyorum. Beşiktaş pes etmedi, direnç gösterdi. Maç öncesiyle maç sonu konuşmalar farklı oluyor. Maç öncesi ben de beraberliği istemezdim diye konuşurdum. İnönü Stadı'nda 1 puan dünyanın her takımı için iyi puandır" diye konuştu.

 

'Riekerink'in değişiklikleri geç mi geldi?' sorusunu yanıtlayan Nazifoğlu, "Oyuncu değişiklikleri teknik kararlar. Onlar daha iyi görüyor. Söyleyecek bir şey yok" dedi.

 

"G.SARAY BERABERLİĞE SEVİNMEZ" G.Saray Yöneticisi Levent Nazifoğlu'nun, 2-0'dan beraberliğe üzüldüklerini ama 1 puana sevindiklerini söylemesi sarı- kırmızılıların tepkisini çekti.

 

Nazifoğlu, maç sonrası, "Buraya gelmeden bize sorsalar, beraberliğe razı olurduk. İnönü Stadı'nda 1 puan dünyanın her takımı için iyi puandır" sözlerinin ardından sosyal medyada eleştiri bombardımanına tutuldu. İşte o mesajlardan bazıları:

 

NEREDE OLDUĞUNA DİKKAT ET! "Sayın Nazifoğlu, biz Barca'ya Nou Camp'ta 0-2'den 2-2'ye, Milan'a Giuseppe Meazza'da 0-2'den 2-2'ye gelince saç baş yolmuş bir nesiliz, BİLİN..." "Galatasaray hiçbir zaman 1 puan için maça çıkmaz, hele bunu hiçbir yönetici dile getiremez. Ağır saçmalamış..." "Bu Levent Nazifoğlu neden teknik direktör gibi her maçtan sonra taktiksel açıklama yapıyor?" "Galatasaray, Türkiye'deki hiçbir takımdan 1 puan almaya çıkmaz; nerede olduğuna dikkat et Levent Nazifoğlu!" "Levent Nazifoğlu biraz GS tarihi okusun, Beşiktaş deplasmanı bizim için 3 puan demektir." "2-0'dan verilen iki puana sevinen Levent Nazifoğlu ya istifa etsin, ya da mümkünse konuşmasın!"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!