Kibariye ilacın etkisiyle mi 'hamileyim' dedi?


+1

Reklamı Geç


Kibariye ilacın etkisiyle mi 'hamileyim' dedi?

"Hamileyim" diyerek herkesi şaşırtan 56 yaşındaki şarkıcının, kırmızı reçeteli ilacın etkisiyle böyle bir açıklama yaptığı iddia edildi.

Kibariye ilacın etkisiyle mi 'hamileyim' dedi?
Bu içerik 222 kez okundu.

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklayarak magazin gündemini sarsan sevilen şarkıcı Kibariye hakkında şok bir iddia ortaya atıldı! "Aldolan Bağımlılığı" hastalığına yakalandığı iddia edilen 56 yaşındaki şarkıcı Kibariye'nin kullandığı kırmızı reçeteli ilacın etkisiyle '3 aylık hamileyim' dediği ileri sürüldü.

ANORMAL HAREKETLER YAPIYOR

Takvim'de yer alan habere göre; Çok güçlü bir ağrı kesici olan ilaca bağımlı hale gelen ünlü şarkıcının ilacın etkisiyle anormal hareketler sergilediği ve bu yüzden hamile olduğunu açıkladığı iddia edildi. Bu ilacı kullanan her bağımlı birey gibi anormal hareketlerinin dışarıdan fark edilmediğini sanan Kibariye, tıp dünyasını dahi sarsacak "Hamileyim" açıklamasını "Şeker ve tansiyon hastasıyım. Bazen ne dediğimi bilmiyorum. Şaka yapmak istemiştim bir anda ağzımdan çıktı" diyerek düzeltmişti.

KENAN DOĞULU İNANMIŞTI

Aldolan bağımlısı şarkıcı, günlerce konuşulan hamilelik haberlerine sanatçı dostu Kenan Doğulu'yu bile inandırmıştı. Şiş göbeğini de 3 senedir menopozda olmasına bağlayan ünlü sanatçının kırmızı reçeteyle satılan ilacı, Kartal civarındaki bir klinikten sürekli olarak aldığı da gelen dedikodular arasında. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
O Gece Böyle Yakalanmışlardı! 74 Haine Şok
O Gece Böyle Yakalanmışlardı! 74 Haine Şok
Hürriyet’in asgari ücret alerjisi!
Hürriyet’in asgari ücret alerjisi!