ISO 9001 Belgesi ve ISO 14001 Belgesi Alma - Kaizen Sertifikasyon Lt.Şti.


+1ISO 9001 Belgesi ve ISO 14001 Belgesi Alma - Kaizen Sertifikasyon Lt.Şti.

ISO 9001 Belgesi ve ISO 14001 Belgesi Alma - Kaizen Sertifikasyon Lt.Şti. Yönetim Sistemleri danışmanlığı, denetimi ve belgelendirme hizmetleri konusunda lider bir kuruluştur.

ISO 9001 Belgesi ve ISO 14001 Belgesi Alma - Kaizen  Sertifikasyon Lt.Şti.

ISO 9001 Belgesi ve ISO 14001 Belgesi Alma - Kaizen  Sertifikasyon Lt.Şti.

Yönetim Sistemleri danışmanlığı, denetimi ve belgelendirme hizmetleri konusunda lider bir kuruluştur.

20 yılı aşkın bir süredir, Türkiye piyasasında yüzlerce firmanın Yönetim Sistemleri konusunda belgelendirilmesine yardımcı olmuştur. Bunlar ağırlıklı olarak ISO 9001 Belgesi ve ISO 14001 belgesi olarak tanımlanabilir.

Kaizendeğişik büyüklükte ve faaliyetlerdeki kuruluşların karmaşık iş yüklerini en aza indirerek, rekabet avantajı yaratarak, standartlara dayalı yönetim sistemini belgelendirmektedir.

Kaizen Sertifikasyon tüm dünyaya güven veren Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş ve mesleki sorumluğunun bilincinde olan Uygunluk Değerlendirme kuruluşları ile çalışmaktadır.

Dünya’nın her tarafında çoğrafi konum ve akreditasyon gözetmeksizin Yönetim Sistemi danışmanlık, denetim ve belgelendirme hizmetlerini verebilmektedir.

Başarımızın anahtarının müşterilerimizin kuruluşumuzun tarafsızlığına,  mesleki deneyimin ve uzmanlığına duyduğu güvenin olduğunu düşünüyoruz.

Değişmeyen tek gerçek, değişimin kaçınılmaz olduğudur. Bununla birlikte her kuruluş daima müşterilerinin artan isteklerine ve beklentilerine uyum sağlamak zorundadır. Değişim ve müşteri odaklı bir kuruluş olma yolunda ilk adımlarınızı Kaizen ile atmak sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. 

Kaizen müşterilerini sürekli iyileştirmeye ve mükemmelliğe adanmış bir marka haline getirmek için her türlü desteği sağlamaktadır.

Müşterilerinize ISO 9001 belgesi ve ISO 14001 belgesi sisteminizin olduğunuzu söylediğinizde size sertifikanızı nerden ve nasıl aldığınızı soracaklardır. Pazarın önderi olan Kaizen ve TÜRKAK cevabını duyduklarında sizlere üstü kapalı olarak onay vereceklerdir. Kaizen olarak sizlere müşterilerinizin onayını taahhüt ediyoruz.

Sadece müşterileriniz değil, danışmanlık ve belgelendirme sektörümüzün lider ve tanınmış markaları yani rakiplerimiz de KAİZEN ismini duyduklarında sizlere başarı yolculuğunun ilk adımını attığınızı söyleyeceklerdir.

Kaizen günümüzün değişen ve global dünyasında başarılı olmak isteyen kuruluşların vazgeçilmez ve stratejik çözüm ortağıdır.

NedenKaizen Sertifikasyon?

ISO 9001 Belgesi ve ISO 14001 Belgesi için Kaizen ekibi olarak işimizi tutkulu bir şekilde ve müşterilerimiz ile işbirliği içinde çalışarak yapmaya kararlıyız.

Müşterilerimizin iyileştirme fırsatlarını belirlemesine yardım ederken standartların ve meslek etiği gerekliliklerine uymaya kararlıyız.

Her bir ekip üyemiz ilgili sektörlerinde önemli deneyime sahiptir ve değerlidir. Uluslar arası mesleki yeterlilik kriterlerine sahibiz.

Teknik yeteneğimiz endüstriyel, sektörel deneyime dayanır.

Danışmanlık, denetim ve belgelendirme ücretlerimiz sektörümüzde en düşükler arasındadır.

Kaizen denince akla ilk önce pratik sonuçlanan profesyonel hizmet ve kuruluşlara değer katan denetim deneyimi gelmelidir

Her bir müşterimiz bizim tek müşterimizdir felsefesi ile müşteri memnuniyeti sağlayan yönetim sistemlerinin her bir alanında hızlı çözümler üretebiliyoruz.

Entegre Yönetim Sistemi (EYS) uygulanması yapan kuruluşlar için pratik bir yaklaşımla  geliştirilmiş çözümlerimiz ile potansiyel zaman ve maliyet tasarrufları sağlayabiliyoruz

2016 da Kaizen’de  Hangi Yenilikler Var?

Kaizen  ISO 9001:2015 versiyonuna geçmek isteyen firmalara  öncü yol göstericidir.

Özellikle ISO 9001:2015 versiyonun önemli gerekliliklerinden olan Risk Yönetimi konusunda pratik çözümler sunmaktadır.

ISO 9001:2015 KYS, ISO 14001:2015 ÇYS entegrasyonu konusunda hazırlamış olduğu paket programlar ile kuruluşlara değer katmaktadır.

ISO 9001:2015 ve ISO 14001:2015 geçiş sürecinizi daha kolay hale getirmek ve bu geçişi başarı ile tamamlamak için tecrübemizi sunuyoruz. 

iso 9001 belgesi iso 14001 belgesi ISO 9001 Belgesi ve ISO 14001 Belgesi Alma - Kaizen Sertifikasyon Lt.Şti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SGK belgelerin verilme süresini uzattı
SGK belgelerin verilme süresini uzattı
Numan Kurtulmuş'tan referandum açıklaması
Numan Kurtulmuş'tan referandum açıklaması