İngiliz genç kız Türk tacizcisini deşifre etti

Facebook'ta İngiliz bir kıza mesaj atarak taciz eden Türk, sosyal medyayı birbirine kattı. Abby Mary isimli genç kız polis olduğunu iddia eden 40 yaşındaki S.T.'nin mesajlarını ve fotoğraflarını ifşa etti. Olayın Türkiye'de duyulmasıyla Facebook'ta yaptığı paylaşımın altına yorum yağan genç kız çareyi fotoğrafları silmekte buldu.

İngiliz genç kız Türk tacizcisini deşifre etti

İngiliz Abby Mary (19), Facebook’ta polis memuru olduğu iddia edilen S.T. tarafından tacize uğradığını öne sürdü.


Kişisel Facebook hesabından olayı anlatan Abby, konuşmaların ekran görüntülerini de paylaşınca olay Türkiye’de büyük yankı buldu.

Mesajlaşmalara göre, aslında 19 yaşında olan Abby, ’16 yaşındayım’ demesine rağmen S.T. ısrarlı tacizlerini sürdürüyor. Çıplak fotoğraflarını gönderen S.T. evlenmek için Abby’i Türkiye’ye davet ediyor. Israrlarını sürdüren S.T. Abby’ye bakire olup olmadığını bile soruyor.

Facebook’ta “İnsanların bu tip sapıklara dikkat etmesi için paylaşıyorum” diyen Abby, başka genç kızların da bu sapıklığa maruz kalmaması için sosyal medya kullanıcılarından S.T.’yi şikayet etmelerini istedi. Abby yazısını “Başka sapıklar da bana yazmayı denemekte kendilerini özgür hissedebilirler, onları da ifşa edip teker teker rapor edeceğim” şeklinde bitiriyor.


PAYLAŞIMINI SİLDİ

Olayın büyük yankı bulmasıyla Abby’nin Facebook sayfasına Türk kullanıcılar tarafından çok sayıda yorum bırakıldı. Genç kız binlerce yorum alan paylaşımını saatler içinde sildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!