Advocaat ortadan kayboldu!

Son Dakika Spor Haberleri

Advocaat ortadan kayboldu!


YÖNETİMDEN TEPKİ VAR Ancak çalışma konusunda bir istisnası var Advocaat'ın. Milli aralarda nedense mesai yapmıyor. Fenerbahçe'ye geldikten sonra liglere iki kez milli ara verildi, ikisinde de soluğu ülkesinde aldı. Son gidişinde ise işi biraz abarttı.

Bir haftadır Hollanda'da ve bugün İstanbul'a dönmesi bekleniyor. Futbolcular çalışırken hocanın ortalıklarda görünmemesi, idarede ciddi homurdanmalara yol açıyor. Takım liderin 8 puan gerisindeyken hocanın böyle uzun bir tatile çıkmasını eleştiren sarı-lacivertli bazı yöneticiler, durumu pek de 'kabullenilebilir' bulmuyor.

 

İŞİ GARANTİYE ALMIŞ Ancak Advocaat'a bunun için herhangi bir yaptırım uygulanması söz konusu dahi değil. Çalıştırdığı her takımda verilen araları tatilde geçirdiği belirtilen 69 yaşlarındaki teknik adam, işi garantiye almış. İmzaları atarken Fenerbahçe eli ile bunu paylaşmış. Advocaat'ın Fenerbahçe ile yaptığı sözleşmede böyle bir madde olup olmadığı ise bilinmiyor.

 

YARDIMCILARI İŞBAŞINDAYDI Advocaat'ın yokluğunda yardımcıları Cor Pot ve Mario Been ise iş başındaydı. Hollandalı iki antrenör, Advocaat'ın verdiği program doğrultusunda takımı çalıştırdı. İki günlük iznin bittiği F.Bahçe, bugün yeniden topbaşı yapacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!