Marmaris'te fuhuş operasyona 6 gözaltı

Son Dakika Haber Portalı

Marmaris'te fuhuş operasyona 6 gözaltı


Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Tepe Mahallesi Sevgi Yolu'ndaki 10 odalı bir apart otelde fuhuş yapıldığını öğrendi. Dün saat 23.30'da otele baskın düzenleyen polis, fuhuş yaptıkları iddiasıyla Kırgızistan uyruklu S.E. (22) ve M.K. (21) ile Türk olan M.D. (59) ve İ.H.Ö.'yü (33), fuhuşa aracılık ve yer temin etmekten suçlamasıyla ise apart otelin işletmecisi kadın Sema D. (48) ve çalışan Fatma T.'yi (54) gözaltına alındı.

 

İlçe Asayiş Büro Amirliği'ndeki işlemlerinin ardından yabancı uyruklu iki kadın sınır dışı edilmek üzere Muğla Göç İdaresi Müdürlüğü'ne teslim edildi. Fuhuş yaptığı belirtilen Türk kadınlar evli M.D. ve İ.H.Ö. üzerine kabahatler kanununa göre 1000'er lira para cezası kesildi.

Fuhuşa aracılık ve yer temin etmekten apart otel sahibi Sema D. ve çalışanı Fatma T.'nin adliyeye sevk edileceği; işletmenin ise 3 ay kapatılacağı öğrenildi. Marmaris Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Büro Amirliği yetkilileri, "Vatandaşlarımızdan gelen ihbarlar doğrultusunda fuhuşa aracılık ve yer temin eden otellere yönelik çalışmalarımız devam edecektir" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!