'Abdullah Gül'e, FETÖ'cü Dedik' 'Uyardık Ama...'


+1'Abdullah Gül'e, FETÖ'cü Dedik' 'Uyardık Ama...'

Son Dakika Haber Portalı

'Abdullah Gül'e, FETÖ'cü Dedik' 'Uyardık Ama...'

MECLİS 15 Temmuz Darbe Girişimi'ni Araştırma Komisyonu'nda konuşan Balyoz kumpası mağduru emekli Jandarma Kurmay Albay Mustafa Önsel, çarpıcı ifadeler sarf etti. İşte Mustafa Önsel'in açıklamalarından satır başları:

KİLİT İSİM POSHOR:

15 Temmuz'da Kosova'dan gelip darbeye karışan Tanju Poshor'un, Balyoz'la ilgili ismi geçiyor… Onun için gözden uzak yere önce Sarıkamış'a sonra da yurtdışına gönderip, gözden kaybediyorlar.

Sonra Abdullah Gül Cumhurbaşkanıyken, onun muhafız alay komutanı oldu. Poshor'u Cumhurbaşkanı Gül'ün arkasında görünce bürokratlar ve milletvekilleri aracılığıyla haber gönderdik. ‘Muhafız Alay Komutanınız FETÖ'cü' dedik. Ancak değişen bir şey olmadı.

CASUS ALBAY:

Mithat A. isimli FETÖ'cü bir albayın casusluk yaptığı tespit edildi ama hakkında en küçük soruşturma açılmadı. İstihbarat bu albayın Genelkurmay'dan bilgi, belge sızdırdığını tespit etti.

Üst seviyede paylaşıldı. Ama sadece emekli edildi. TSK içinde ne kadar FETÖ'cü var? Tahminimi söylesem moraliniz bozulur. Ama 2010'dan sonra hakimiyet tamamen FETÖ'cülerin eline geçti

15 Temmuz Darbe Girişimi Abdullah Gül Cumhurbaşkanı Genelkurmay Kosova Meclis Darbe Emekli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metin Hara ile Adriana Lima ABD'de
Metin Hara ile Adriana Lima ABD'de
Murat Cemcir ve Ahmet Kural yola çıktı
Murat Cemcir ve Ahmet Kural yola çıktı