‘Clinton devrini kapatma vakti geldi’


+1‘Clinton devrini kapatma vakti geldi’

ABD'de salı günü düzenlenecek başkanlık seçimleri öncesi adaylar son kozlarını oynuyor. Demokrat Parti'nin adayı Hillary Clinton, seçmenlerini sandığa

‘Clinton devrini kapatma vakti geldi’

ABD'de salı günü düzenlenecek başkanlık seçimleri öncesi adaylar son kozlarını oynuyor. Demokrat Parti'nin adayı Hillary Clinton, seçmenlerini sandığa çağırmak için ünlü şarkıcı çift Beyonce ve Jay Z ile aynı sahneye çıktı.

reken çok işimiz, aşmamız gereken çok engelimiz var" diyerek konsere gelenlerin desteğini istedi. Son günlerdeki sürpiz çıkışıyla anketlerde Clinton'u yakalayan Cumhuriyetçi Parti adayı Donald Trump ise daha önce de Jennifer Lopez ve Marc Anthony gibi isimlerle sahneye çıkan Clinton'a gönderme yaparak "Benim buraya şöhret getirmeme gerek yok.

Gitar yok, piyano yok ama ben varım" dedi. Trump, Cumhuriyetçi Parti'ye ilk kez seslendiği radyo programında da "Sizin oyunuzu ve Kongre'de Cumhuriyetçi çoğunluğu sağlamak için yardımınızı talep ediyorum. Clinton'ların tarih kitabını kapatmanın ve yeni parlak bir bölüm açmanın vakti geldi" dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ebru Şallı’dan evlilik açıklaması!
Ebru Şallı’dan evlilik açıklaması!
Bülent Ersoy yıllar sonra mayolu görüntülendi
Bülent Ersoy yıllar sonra mayolu görüntülendi