Rojda Demirer'den Çarpıcı Flaş İlginç İtiraflar

Son olarak ‘Kördüğüm’ dizisinde rol alan 36 yaşındaki oyuncu Rojda Demirer, ilginç bir itirafta bulundu. Güzelliğinin yanı sıra sempatik tavırları ile gönüllerde kısa sürede yer eden başarılı oyuncu, hayatı ve kendisi ile ilgili merak edilenleri takipçileri için paylaştı.

Rojda Demirer'den Çarpıcı Flaş İlginç İtiraflar

Güzelliğin oyunculuk mesleğinde fark edilirliği kolaylaştırdığını belirten Rojda Demirer, “Sektöre ilk adım attığımda ben de güzelliğimi kullandım” dedi.

Ünlü oyuncu, MAG dergisine verdiği röportajda, "Güzellik tabii ki çok önemli ama yetmiyor. Akıllı olmak ve çalışkanlık da gerekiyor" ifadelerini kullandı.

KÖRDÜĞÜM'Ü DEĞERLENDİRDİ

Kendini alışkanlıklarında zor vazgeçen biri olarak tanımlayan Rojda Demirer, Kördüğüm dizisini de değerlendirdi. Oyunculuk kariyerinde sadece fiziki özelliklere güvenilmemesi gerektiğini vurgulayan güzel oyuncu, 'Hiç bir zaman başrol gelir mi gelmez mi kaygısı yaşamadım. Kazandıklarını hazmedemeyen oyunculardan farkım; çocukluğumdan beri sektörün içinde oluşum' dedi.

Rojda Demirer Kimdir Nereli Kaç Yaşında? Biyografisi

Aslen Diyarbakırlı olan Rojda Demirer, 12 Ağustos 1980 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir.1988 yılında (9 yaşındayken) TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati sınavlarını kazanarak radyo tiyatrosu yapmaya başlamıştır. Bunu daha sonra TRT' de çocuk dizileri, program sunuculukları ve film, dizi ve çizgi film dublajları izlemiştir. 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümüne girerek 2001 yılında mezun olmuştur. 2003-2008 yılları arasında da Trabzon Devlet Tiyatrosu'nda kadrolu sanatçı olarak görev almıştır.

Rojda Demirer Kimdir Rojda Demirer Kaç Yaşında Rojda Demirer Biyografisi Rojda Demirer Nereli Rojda Demirer Kördüğüm Dizisi Rojda Demirer Haberleri Rojda Demirer Son Dakika Haberleri Rojda Demirer Magazin Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!