Enes Kanter'den Amerikan bayrağına büyük saygısızlık!


+1Enes Kanter'den Amerikan bayrağına büyük saygısızlık!

Donald Trump'ın yeni ABD Başkanı seçilmesi Enes Kanter'i bir hayli üzdü. Kanter ABD bayrağının yıldızlarına siyahi bir kişinin fotoğraflarını koydu

Enes Kanter'den Amerikan bayrağına büyük saygısızlık!

FETÖ'ye biat yemini eden Enes Kanter, ABD'nin yeni başkanının Donald Trump olmasının ardından Trump destekçilerinin tepkisini çeken bir harekete daha imza attı.

ENES KANTER AMERİKA BAYRAĞINI DEĞİŞTİRDİ

Demokrat lider Hillary Clinton'a desteğini açıkça belli eden Kanter, seçimlerde Donald Trump'ın başkan olacağının anlaşılması üzerine ABD bayrağını değiştirdi. ABD bayrağındaki yıldızlara siyahi bir kişinin fotoğraflarını koyan Kanter, bu hareketiyle Trump destekçilerini kızdırdı.

ENES KANTER TRUMP İÇİN AĞIR İFADELER KULLANMIŞTI

FETÖ'ye yakınlığıyla bilinen Enes Kanter, Sports Illustrated'e yaptığı açıklamada 'Trump'a senin sorunun ne?' demek istediğini açıklamıştı. Trump'ın başkan olmasının ardından da ABD bayrağındaki yıldızlara siyahi bir kişinin fotoğraflarını koyan Kanter, şimdiden ABD Başkanı Trump'ın destekçilerinin hedefi haline geldi. Trump destekçileri, Kanter'e bu mesajından sonra yüzlerce tweet atarak 'kendi işine bakmasını' tavsiye etti.

(YeniŞafak)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Yeni KHK yayımlandı... Göreve iadeler var
Son dakika: Yeni KHK yayımlandı... Göreve iadeler var
Son dakika: Adana'da bu sabah büyük operasyon...
Son dakika: Adana'da bu sabah büyük operasyon...