Trump'ın Türk mobilyacısı seçim sonuçlarından memnun

Son Dakika Haber Portalı

Trump'ın Türk mobilyacısı seçim sonuçlarından memnun

TRUMP İLE 2012'DE TANIŞTI ABD'li, İngiliz ve İtalyan firmalarla rekabet ettiklerini anlatan Yorgancıoğlu, Donald Trump ile 2012 yılında tanıştıklarını kaydetti.

'TRUMP HOME' ÜRETİMİNE BAŞLADIK ABD'nin yeni başkanı Trump ile bir otel için tasarladıkları mobilya grubunu çok beğenmesiyle başlayan iş ortaklığı hikayesinin her yıl büyüyerek devam ettiğini belirten Yorgancıoğlu, şöyle konuştu:

"New York'taki bir otel için ürettiğimiz mobilyayı gördükten sonra Mr. Trump ile tanıştık. Kendisi bize, 'çok fazla yerden mobilya aldık ama bu kaliteyi ve tasarımı görmedik' dedi. Sonraki yıllarda mobilya işine girme talepleri ve bize teklifleri oldu. Anlaştık ve 2013 yılında 'Trump Home' üretimine başladık.

FARK YARATMASIYLA ÜNLÜ Tasarım, üretim, satış ve pazarlama gibi tüm operasyonları bizde. Ancak bazı görsel konularda stratejik kararları birlikte alıyoruz. Zaten Mr. Trump, görsel anlamda fark yaratmasıyla ünlü. Tasarımlarımıza kadar kendisi ilgileniyor.

Bu ürünleri sadece Trump otellerine değil, bu markayla Dubai, Hong Kong, Londra ve New York'ta kullanıcılar da satın alabiliyorlar. Diğer ürünlerimiz gibi 50 ülkede de satmaya başladık. Her yıl üretim ve satışlar büyüyor. İki tarafın da bu işi büyütme kararlılığı var."

"TEBRİK İÇİN GİDECEĞİM" Donald Trump ile adaylık süreci öncesi sık sık görüştüklerini, aralarında bir aile dostluğu oluştuğunu anlatan Yorgancıoğlu, "İlerleyen günlerde ABD'ye gideceğim ve kendisini tebrik etmek için görüşme yapmayı deneyeceğim." dedi. Siyaset bilimi okumasına rağmen siyasetten uzak durduğunu dile getiren Yorgancıoğlu, Trump ile ilgili şunları anlattı:

'ÇÜNKÜ BU İŞİN BAŞINA GEÇMEK İÇİN ÇOK GENÇSİN' DEDİ "Henüz 31 yaşındaydım. Bir sunum hazırlamıştık. New York'taki ofisinde sunuyordum. Bu sırada beni durdurup, annemin babamın sağ olup olmadığını sordu. Bu, Türkiye'de sorulabilir ama ABD'de normal değildir. Şaşırarak, sağ olduklarını söyledim.

İyi olup olmadıklarını sordu, 'iyi' dedim. Merak edip neden sorduğunu sordum. Dedi ki 'Herhalde başına bir trajedi geldi, çünkü bu işin başına geçmek için çok gençsin'. Orada sadece iş için değil, karşısında konuşan insana bakıp onunla ilgili bir fikir geliştiren ve empati kuran bir insan olduğunu görmüştüm. Bu benim için önemli bir andır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!