Bruma için 40 milyon euro...

Son Dakika Spor Haberleri

Bruma için 40 milyon euro...

BİR GÖZÜ İNGİLTERE'DE Cimbom, yüksek teklif beklediği oyuncunun kontratına serbest kalma bedeli olarak 40 milyon euro yazdıracak. Ancak Bruma cephesi yine de son kararını vermedi. Ocakta Ada'dan gelecek tekliflere göre kapı açık bırakıldı. Yönetim devre arasında göndermeyi kesinlikle düşünmüyor. Yapılan zam sonrası iki tarafın anlaşmaya yakın olduğu vurgulandı.

ÇALIM REKORTMENİ Bruma bu sezon Avrupa'nın çalım rekortmeni olarak dikkat çekiyor. 6.1 ortalamasıyla Neymar, Hazard, Dembele, Emre Mor gibi isimleri arkasında bıraktı. Ligde de Antalya maçında 12 çalım atarak kendisine ait 11 çalımlık rekoru paramparça etti.

BİLİC 9.2 VERİYOR İngiliz kulüplerinin, Bruma'ya ilgisi bitmek bilmiyor. Manchester United ve Tottenham'dan sonra West Ham United da Portekizli yıldıza kanca attı. Ada basınında yer alan haberlere göre Gökhan Töre'den memnun olmayan Slaven Bilic, Bruma'yı istedi. West Ham'ın önermeyi düşündüğü 9.2 milyon euro ise az bulundu. G.Saray, 20 milyon euro'nun altında rakamları kabul etmiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!