Ebru Gündeş'in babasından sert açıklama!


+1Ebru Gündeş'in babasından sert açıklama!

Ebru Gündeş'in babası Remzi Gündeş, kızı hakkında yapılan eleştirilere tepki göstererek, "Kızımı sorgulamak iki kuruşluk insanlara kalmadı" dedi.

Ebru Gündeş'in babasından sert açıklama!
Bu içerik 147 kez okundu.

Amerika'da tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'tan boşanma kararı alan ancak henüz boşanma davası açmayan Ebru Gündeş ile ilgili geçtiğimiz günlerde futbolcu Ufuk Ceylan ile yasak aşk yaşadığına yönelik iddialar ortaya atılmıştı.

Her iki taraftan da konuyla ilgili yalanlama gelirken, Gündeş'in babası Remzi Gündeş kızı hakkında çıkan haberlere sert tepki gösterdi. Baba Gündeş, "Kızımı sorgulamak iki kuruşluk insanlara kalmadı." dedi.

"EBRU GAZİ TORUNUDUR"

Bir süredir özel hayatında zor günler yaşayan Ebru Gündeş, kendisine yönelik yapılan eleştirilere herhangi bir cevap vermezken babası Remzi Gündeş, sert bir açıklamada bulundu. Baba Gündeş, kızına destek olduğunu belirterek, "Reyting uğruna pervasızca eleştiri yaparken, insanların ailesi ve çocuğu olduğunu unutmayın. Kızımı sorgulamak iki kuruşluk insanlara kalmadı. Ebru, gazi torunudur. Susuyorsa bulunduğu süreçten dolayıdır" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TL’de 5 yılın en hızlı yükselişi
TL’de 5 yılın en hızlı yükselişi
BM'den İsrail'e bir uyarı daha!
BM'den İsrail'e bir uyarı daha!