En Karanlık Gecede Son Durum! O Hainlerin 2 Bin 225'i Hakkında


+1En Karanlık Gecede Son Durum! O Hainlerin 2 Bin 225'i Hakkında

Son Dakika Haber Portalı

En Karanlık Gecede Son Durum! O Hainlerin 2 Bin 225'i Hakkında

"FETÖ Silahlı Terör Örgütü'ne" yönelik tüm soruşturmalar kapsamında aralarında asker, akademisyen, öğretim üyelerinin bulunduğu toplam 7 bin 277'i şüpheli üzerine işlem yapıldığı, 2 bin 225'inin tutuklandığı, bin 602 şüpheli karşı ise adli kontrol kararı verildiği belirtildi. 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak meydana gelen olaylarla ilgili tutuklu dağılımı şöyle: AK Parti İl Binası'nın işgal edilmesi olayı 11'i tutuklu 74 şüpheli.

"FETÖ Silahlı Terör Örgütü'ne" yönelik tüm soruşturmalar kapsamında aralarında asker, akademisyen, öğretim üyelerinin bulunduğu toplam 7 bin 277'i şüpheli üzerine işlem yapıldığı, 2 bin 225'inin tutuklandığı, bin 602 şüpheli karşı ise adli kontrol kararı verildiği belirtildi. 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak meydana gelen olaylarla ilgili tutuklu dağılımı şöyle: TRT Ulus, Digitürk ve Vodafone binasının işgal edilmesi olayları 56'sı tutuklu 105 şüpheli.

"FETÖ Silahlı Terör Örgütü'ne" yönelik tüm soruşturmalar kapsamında aralarında asker, akademisyen, öğretim üyelerinin bulunduğu toplam 7 bin 277'i şüpheli karşı işlem yapıldığı, 2 bin 225'inin tutuklandığı, bin 602 şüpheli üzerine ise adli kontrol kararı verildiği belirtildi. 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak meydana gelen olaylarla ilgili tutuklu dağılımı şöyle: İMKB binasının işgal edilmesi olayı 11'i tutuklu, 13 şüpheli.

"FETÖ Silahlı Terör Örgütü'ne" müteveccih tüm soruşturmalar kapsamında aralarında asker, akademisyen, öğretim üyelerinin bulunduğu toplam 7 bin 277'i şüpheli karşı işlem yapıldığı, 2 bin 225'inin tutuklandığı, bin 602 şüpheli için ise adli kontrol kararı verildiği belirtildi. 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak meydana gelen olaylarla ilgili tutuklu dağılımı şöyle: Taksim Bölgesi'nde meydana gelen olaylar 12'si tutuklu 86 şüpheli.

"FETÖ Silahlı Terör Örgütü'ne" yönelik tüm soruşturmalar kapsamında aralarında asker, akademisyen, öğretim üyelerinin bulunduğu toplam 7 bin 277'i şüpheli üzerine işlem yapıldığı, 2 bin 225'inin tutuklandığı, bin 602 şüpheli üzerine ise adli kontrol kararı verildiği belirtildi. 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak meydana gelen olaylarla ilgili tutuklu dağılımı şöyle: Okmeydanı Bölgesi'nde meydana gelen olaylar 4'ü tutuklu 9 şüpheli.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çatışma çıktı şehit ve yaralılar var
Çatışma çıktı şehit ve yaralılar var
Acı Haber! Patlama oldu Şehit ve çok sayıda yaralılar var
Acı Haber! Patlama oldu Şehit ve çok sayıda yaralılar var