Erdoğan: Daha ileri giderseniz kapıları açarız

Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye ile müzakereleri durdurma kararını Cumhurbaşkanı Erdoğan çok sert cevapla değerlendirdi.

Erdoğan: Daha ileri giderseniz kapıları açarız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KADEM Adalet ve Kadın Kongresi'nde konuştu. Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye müzakereleri durdurmasını değerlendiren Erdoğan, "Bana bak! Daha ileri giderseniz bu sınır kapıları da açılır, bunu da bilesiniz" dedi.

"ÇOK İLERİ GİDERSENİZ O SINIR KAPISI DA AÇILIR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi:

"Dünyada şu anda milyonlarca Aylan bebek cevap bekliyor, şefkat bekliyor, merhamet bekliyor. Onlara yönelik atılan adım var mı? Yok. İşte Afrika, sahra üstü, sahra altı. Milyonlarca orada bebek, kadın, 7'den 70'e hepsi çözüm bekliyor. Atılan bir adım yok. Atılan adımı söyleyeyim.

Türkiye, Avrupa Birliği'ne girsin mi girmesin mi? Atılan adım bu. Niye? Erdoğan doğru açıklamalar yapıyor. Toplanmışlar, gelmişler bir araya 30-40 kişi, verilen o bildiriye 'hayır' diyor, yok diğerleri 400-500 kişi 'evet' diyor, topunuz dese ne yazar? Kapıkule'ye 50 bin mülteci dayanırsa feryat ettiniz. Çok ileri giderseniz o sınır kapısı da açılır, bunu bilesiniz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fantezilerim geniştir demişti yeni sevgilisiyle yakalandı
Fantezilerim geniştir demişti yeni sevgilisiyle yakalandı
Hadise'nin Ateşli Klibi Çalıntı Çıktı
Hadise'nin Ateşli Klibi Çalıntı Çıktı