Haftanın filmleri

Son Dakika Kültür Sanat Haberleri

Haftanın filmleri


HACKSAW RİDGE: SAVAŞ VADİSİ (HACKSAW RİDGE) Yönetmen: Mel Gibson Oyuncular: Andrew Garfield, Sam Worthington, Luke Bracey, Richard Pyros Mel Gibson oyunculuğunnu yanında başarılı bir yönetmen olduğunu da kanıtladı. Haftayı Gibson'un yönettiği son filmiyle açıyoruz. HACKSAW RİDGE: SAVAŞ  FİLMLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ABD'de Şeref Madalyası alan ilk vicdani retçi Desmond Doss'un hikâyesi. 2. Dünya Savaşı çıktığında Desmond bir açmazla karşı karşıya kalmıştır.

Orduda görev yapmayı istemekle birlikte şiddet, dini ve ahlaki inançlarıyla çatışmaktaydı. Desmond bu tereddüdü yüzünden şiddetli zulme maruz kaldı. Ardından inancı dışında hiçbir şeyi olmadan savaş cehennemine girdi ve tüm zamanların en büyük kahramanı oldu.

LANETLİ EV (THE HOUSE ON PİNE STREET) Yönetmen: Aaron Keeling-Austin Keeling Oyuncular: Emily Goss, Taylor Bottles, Cathy Barnett, Natalie Pellegrini Lanetli ev filmlerine her zaman bayılmışımdır! Ama maalesef çoğu üçüncü sınıf olmaktan öteye gidemiyor.

Henüz "Red Rose"un üstüne çıkan bir lanetli ev filmi gördüğümü söyleyemem, Red Rose tam bir fenomen. Bu hafta vizyona giren bir başka lanetli ev filmi bakalım seyircinin ilgisini çekebilecek mi?

LANETLİ EV  Hamile olan Jennifer Branagan, kocasıyla birlikte doğup büyüdüğü kasabaya taşınmıştır. Yeni evin ürkütücü havası, mobilyaların kendi kendine hareket etmesi ve ruhani varlıkların görünmesiyle kesinleşmiştir. Jennifer oturdukları evin hayaletli olduğuna ikna olmuştur fakat kimse genç kadına inanmaz çünkü başka kimse evde tuhaf bir olay yaşamamıştır.

FRANTZ Yönetmen: François Ozon Oyuncular: Pierre Niney, Paula Beer, Ernst Stotzner, Marie Gruber Frantz, haftanın ilginç filmleridnen olmaya aday bir yapım.

1. Dünya Savaşı'nın hemen ertesinde Almanya'nın küçük bir kasabasına gelen ve sürekli bir mezarlığı ziyaret eden gizemli genç Fransız, tüm kasaba halkının dikkatini çeker. Savaşta kaybettiği nişanlısının yasını tutan Anna ve ailesiyle tanışan bu genç, uzun zamandır taşımak zorunda kaldığı büyük sırrını açıklamak için buraya gelmiştir. Ancak kasabada yaşadıkları ve gördükleri, Anna ve ailesinin ona karşı gösterdiği ilgi, kararını gözden geçirmesine neden olacaktır. Bu ve Diğer Tüm Korku Filmleri İzlemek İçin tıklayınız

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!