İçerde dizisi yeni bölüm son bölüm'de neler bekliyor?

İçerde Dizisi Hakkında Merak Edilenler

İçerde dizisi yeni bölüm son bölüm'de neler bekliyor?

Yayınlandığı günden beri popülerliğini sürdüren ve her hafta milyonları ekran başına toplayan İçerde dizisi yeni bölüm fragmanı ile seyircisine harika bir yeni bölüm izleteceğini gösterdi.

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez televizyon fenomeni haline gelen İçerde dizisi yeni bölümde neler olacak sorusu ile sevenlerini oldukça merak ettirmektedir.

İçerde dizisinin yayınlanan son bölümünde Sarp’ın Köstenceli’nin koltuğuna geçmesi seyircisini oldukça şaşırmıştı. Yeni bölümde ise gizli dosya Mert’in eline geçecek mi? İşte tüm bu sorular İçerde dizinin yeni bölümüyle cevaplarını bulacaktır. 

İçerde dizisinde olaylar iyice birbirine karıştı ve son derece de hareketli sahneler ortaya çıktı. Yusuf müdürün işi bırakacağı haberi ile dosyaya bakacak yeni bir kişiye ihtiyaç olduğu seyirciye anlatıldı.

Gizli dosyanın Mert’e teslim edilmesi ve Sarp’ın da Celal Baba ile aralarındaki ilişkinin nasıl değişeceği yeni bölümde işlenecek konular arasında olacaktır. 

İçerde Dizisinde Yeni Bölümde Neler Olacak? 

Sarp’ın Umut kod adı ile Köstenceli’nin koltuğuna oturması herkesi şok edecek ve tüm dengeleri değiştirecek. Ancak Yusuf müdürün istifa etmesi sonucunda gizli dosya Mert’e geçecek işte bu noktada Mert’in nasıl tavır takınacağı tam bir merak konusu olmakta. 

Mert, Celal Babanın kendisinden ve Melek’ten bir şeyler sakladığı şüphesine düşer. Bu şüphe sonrasında da Celal Baba’ya Coşkun’un ağzından mesaj atar. Sonra aynı mesajdan kendine de geldiğini söyleyerek Coşkun’un yaşadığını söyler.

Celal de Köstenceli’nin mallarını polise kimin ihbar ettiğini öğrendi. Celal’in karşısına çıkan avukat, patron diye tabir ettiği kişinin köstenceli’nin boşalan koltuğuna oturacağını söyledi.

Coşkun ise bu süreçte yeni planlar kurarak işin içinden çıkılmaz anlar yaşatacağa benziyor. Aynı zamanda Yusuf Müdür de istifa edeceğiniz ve çok gizli görev dosyasını Mert’e devredeceğini açıkladı.

Mert ve Sarp’ın birlikte çalışma süreçleri ise seyirci tarafından merak edilen durumlar oluşturmaktadır. Avukatın sürekli patron diye tabir ettiği ve en sonunda da bu patronun Sarp olarak ortaya çıktığı seyircisi için büyük bir sürpriz oldu.

İçerde yeni bölümleri ile seyircisinden tam not alarak bu heyecanlı macerayı soluksuz izlenecek bir diziye döndürdü. 

İçerde Dizisi Yeni Bölümleri 

Sarp ile Yusuf Müdür arasında seyirciyi şaşırtan görüntüler ortaya çıkmıştır. İkili arasında yaşanan ve kesintiye uğrayan bu diyaloglar seyirci tarafından merak edilmekte ve oldukça da gizemini korumaktadır.

Sarp kendisine gelen kimliğin ve tüm belirsiz aramaların Yusuf müdür tarafından yapıldığını öğrenir. Gerçeği öğrenen Sarp bu yolda artık yalnız devam etme kararı alır.

Füsun için Umut’u arayan Mert de Coşkun’un hayatta kaldığını öğrenir ve Yusuf, Necip Uyanık kılığında Sarp ile tekrardan görüşmek için iletişime geçer.

Sürekli karşı karşıya gelmelerine ve hep aynı olay etrafında dönmelerine rağmen iki kardeşin yolu umdukları bir yerde kesişecek. İçerde final bölümü ile seyircisini yine şaşırtmaya geliyor. 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı / haberin tüm hakları Haber Portalım'a aittir.

Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı / haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Anca alıntılar köşe yazısı / haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. 

İçerde Son bölüm izle İçerde yeni bölüm izle İçerde Dizisi izle İçerde Dizisi Yeni Bölümleri İçerde final bölümü İçerde Dizisinde Yeni Bölümde Neler Olacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!