İçerde Yusuf müdür öldü mü? İçerde 15.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İçerde 15. yeni bölüm fragmanı için en çok merak edilen konu Yusuf müdür öldü mü sorusu oldu. Son bölümde Sarp'ın Yusuf müdürü artık görmek istememesi sonrası takip başlamıştır. Yusuf müdürün Sarp'ın peşini bırakmaya niyeti yoktur. İçerde 15. yeni bölüm fragmanı öncesinde tek amacı Sarp'ı Celal'in peşine tekrar adapte etmek olan müdür, ölümle burun buruna gelmiştir. Peki Yusuf müdür ölecek mi? İşte tüm merak edilenler yeni bölüm fragmanında

İçerde Yusuf müdür öldü mü? İçerde 15.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri popülerliğini sürdüren ve her hafta milyonları ekran başına toplayan İçerde dizisi yeni bölüm fragmanı ile seyircisine harika bir yeni bölüm izleteceğini gösterdi.

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez televizyon fenomeni haline gelen İçerde dizisi yeni bölümde neler olacak sorusu ile sevenlerini oldukça merak ettirmektedir.

İçerde dizisinin yayınlanan son bölümünde Sarp’ın Köstenceli’nin koltuğuna geçmesi seyircisini oldukça şaşırmıştı. Yeni bölümde ise gizli dosya Mert’in eline geçecek mi? İşte tüm bu sorular İçerde dizinin yeni bölümüyle cevaplarını bulacaktır. 

İçerde 15. yeni bölüm fragmanında heyecanın dozu artıyor. Celal'in peşinde yer alan Sarp, yeni planlar peşindedir. Patron olarak namını salan Sarp'ın unuttuğu bir şey vardır.

Casuslar. İçerde 15. yeni bölüm fragmanında bu casusların peşine düşmesi beklenen Sarp, son bölümün son sahnesinde Yusuf müdürü kaybetme korkusuyla yüzleşmiştir.

Sarp'ın hayatını kurtarmak için kendisini merminin önüne atan Yusuf müdür ölecek midir? İşte İçerde 15. yeni bölüm fragmanı hakkında merak edilenler

İçerde 15. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı an haberimizin içerisinden izleyebilirsiniz.

İçerde son bölüm fragmanında Celal köşeye sıkışmışken birdenbire avantajlı konuma düşüyor. İçerde son bölüm fragmanında kendisini patron olarak tanıtan Sarp, kimliğinin deşifre olmasıyla karşı karşıyadır.

İçerde son bölüm fragmanında Celal'in bile bu kadar cesarete anlam veremediği patron kimdir? Sarp olduğu Alyanak tarafından mı ortaya çıkarılacaktır? İşte Mert ve Yusuf müdürün arasındaki görev devri diyalogunu da içeren fragman ve yeni bölümün kısa bir özeti!

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Celal, Melek’in öz kızı olduğunu bilen tek kişinin “Patron” denen adam olduğunu ve patronun da Coşkun’la bağlantısı olduğunu düşünüyordur. Mert, Celal’e Yusuf Müdür'ün istifa ettiğini söyler. Celal sebebini merak eder. Mert’e gelişmelerden haberdar olmak istediğini söyler.

İstifa dilekçesini veren Yusuf, gizli polis Sarp’ın dosyasını Mert’e devretmek üzeredir. Celal ve adamları patronun izini sürmeye devam ediyorlardır. Füsun, Melek’e yaptıklarından dolayı teşekkür etmek için evine yemeğe davet eder.

Sarp’ın Patron Umut planı zannettiği kadar kolay sonuca ulaşamayacaktır. Bu tehlikeli oyunun bir bedeli olacaktır...

Yusuf müdür Mert'e Sarp ile ilgili olan her şeyin yer aldığı malum dosyayı teslim edecektir. Bu teslimat gizlidir ve Mert'in kimseye söylememesi gerekmektedir.

Fakat Yusuf müdür Mert'in Celal'in adamı olduğunu bilemez ve dosyayı verir. Diğer taraftan Köstenceli ailesinin patronu olan Sarp, Celal'i bitirme konusunda sabırlıdır. Celal'in durumdan haberi dahi yoktur. Ta ki Alyanak kendisine bu durumu ispiyonlayana kadar.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Mert, Celal’in kendisinden ve Melek’ten sakladığı bazı gerçekler olduğunu düşündüğü için Celal’e bir oyun oynayıp Coşkun'muş gibi Celal'e mesaj attı. Mert de buluşma noktasına gidip ona da mesaj geldiğini ve Coşkun'un gerçekten yaşadığını ve onu gördüğünü söyledi.

Celal, Köstenceli'nin mallarıyla ilgili sevkiyatı polise ihbar edenlerin kimler olduğunu öğrendi. Bu süreçte karşısına çıkan avukat, Celal'e "patron” diye bahsettiği kişinin Köstenceli'den boşalan yere geçeceğini söyledi. Ailesi olduğunu öğrenen Mert, Coşkun’un izini sürmeye devam etti.

Coşkun ise yeni planlar kurma peşinde Metin’in evinin adresini buldu. Celal Mert'e ulaşamayınca evine gitti ve her şeyi anlatacağını söyleyip, Melek'in onun öz kızı olduğunu söyledi.

Yusuf Müdür, Sarp ile buluşup görevinden istifa ettiğini ve Mert'e bu gizli görevi devredip kabul ederse birlikte çalışacaklarını iletti.

Mert'in Coşkun'un evini bulup onu beklediği ve avukatın Leyla ile birlikte "patron"un yanına gittiği heyecan dolu final sahnesinde avukat'ın "Her şey istediğiniz gibi Umut Bey" dediği ve patronun Sarp olduğunun anlaşıldığı anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Sürekli karşı karşıya gelmelerine ve hep aynı olay etrafında dönmelerine rağmen iki kardeşin yolu umdukları bir yerde kesişecek. İçerde final bölümü ile seyircisini yine şaşırtmaya geliyor. 

içerde yeni bölüm içerde son bölüm içerde yeni bölüm fragmanı çerde 14. bölüm fragmanı çerde 15. bölüm fragmanı içerde içerde 15. bölüm fragmanı izle içerde 15. bölüm fragmanı izle youtube içerde show tv izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!