Mario Gomez: 'Beşiktaş'a bedava gelebilirim'

Son Dakika Spor Haberleri

Mario Gomez: 'Beşiktaş'a bedava gelebilirim'

Buna karşın yeni takımında, Beşiktaş'ta ulaştığı çizginin çok gerisinde kalan ve Bundesliga'da neredeyse kümede kalma mücadelesi verme durumuna gelen Gomez, Kara Kartal'da fırtına gibi estiği parlak günlerini ciddi anlamda özledi.

31 yaşlarındaki yıldızın yaklaşık 1 ay önce siyah-beyazlı yetkililerle bir araya geldiği öğrenildi. Yenilen yemekte Gomez adeta içini dökerken aldığı karardan da pişmanlık duyduğunu ifade etti. Bu yemekte kendisine "Devre arasında Beşiktaş'a dönmeyi düşünür müsün?" sorusu yöneltilirken Gomez ise şu cevabı verdi:

 

"Açık konuşmak gerekirse Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Wolfsburg'da beklediğimi bulamadım. Çok daha yüksek hedefler için mücadele edeceğimizi düşüyordum ancak şu an orta sıralardayız ve bu durum benim için hayâl kırıklığı oldu.

 

Diğer taraftan Beşiktaş'ı da takip ediyorum. Gol bulmakta zorlandıkları ortada. Ben yeniden Beşiktaş'ta oynamayı isterim. Fakat bu devre arasında olamaz. Çünkü Wolfsburg'a bir söz verdim. Sezon ortasında ayrılmam yanlış olur. En azından 1 sezonu burada tamamlamalıyım. Sezon bittiğinde ise her şey olabilir.

 

Ayrıca sözleşmemde özel bir madde bulunuyor. Ben her zaman üst düzeyde oynamak istiyorum ve bu nedenle eğer Şampiyonlar Ligi vizesi alamazsak sezon sonunda bedelsiz şekilde takımdan ayrılma hakkım bulunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!