Tüzemen ve Çakar'dan Hamit için şok sözler

Son Dakika Spor Haberleri

Tüzemen ve Çakar'dan Hamit için şok sözler

Karşılaşmayı canlı yayınlayan A Spor'da yorumculuk yapan Levent Tüzemen, maç sonrası olay yaratacak ifadeler kullandı. Galatasaray'ın yediği 2. golde büyük bir hata yaparak topu rakibe kaptıran Hamit Altıntop'a dikkat çeken Tüzemen, şunları söyledi:

 

TÜZEMEN: "YÖNETİM VE RIEKERINK BUNU NASIL GÖRMEZ!" "Hamit Altıntop, Galatasaray'ın oynadığı Tuzlaspor'un dümen kurulu üyesi. O zaman Galatasaray'ın oyuncusu olarak maça çıkma! Kusura bakma, sen buranın yönetim kurulu üyesisin, senin maçta işin yok. Maç başı para alacaksın diye çıkıyorsun. Şimdi şeytanın avukatlığını yaparsak yanlış yerlere gideriz. Bir hata yaptın, onun sonucunda skor 2-1 oldu. Galatasaray patronaji ve Riekerink bunu görmedi mi? Hamit'in Tuzlaspor'a karşı iki maçta da oynaması hataydı."

 

"FUTBOL HAMİT'İ BIRAKMIŞ" "Hamit burada topla yerden kalkamadı, dürttü ve o top rakibe gitti gol oldu. Normal koşullarda samimi konuşuyorum; futbol Hamit'i bırakmış. Bir senedir top oynamayan Hamit'in bu ağır temposuyla, geri dönemeyişiyle hiç şansı yok."

 

TUZLASPOR YÖNETİMİNİ ESKİ FUTBOLCULAR DEVRALMIŞTI TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta 14. sırada yer alan Tuzlaspor'un geçen hafta yapılan kongresinde yönetimi eski milli futbolcular devralırken, bunların 4'ü eski Galatasaraylılardan oluşmuştu.

 

Kongrede başkanlığa Murat Erdoğan seçilirken, Ümit Davala, Ömer Erdoğan, Cihan Haspolatlı ve Yıldıray Baştürk de 5 kişilik 'idare kurulu asil üyeleri' listesine seçilmişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!