Fenerbahçe'nin gözdesi Depay'ın şok görüntüleri!


+1Fenerbahçe'nin gözdesi Depay'ın şok görüntüleri!

Son Dakika Spor Haberleri

Fenerbahçe'nin gözdesi Depay'ın şok görüntüleri!

22 yaşlarındaki Manchester United'lı oyuncunun, Hollanda'da bir kafede nargile içerken çekilmiş görüntüleri The Sun tarafından yayınlandı.

 

Haberde, "Depay, 200 sigara etkisinde olan nargile içerken görüldü. Mourinho ile arası bozulan Depay kendini alkol ve sigaraya verdi" ifadeleri kullanıldı.

 

Arkadaşları ile Ajax'ın maçını izleyen Depay'ın nargile içerken yanında alkol de kullandığı ve geceyi de 3 kadınla birlikt tamamladığı vurgulandı.

 

Depay'ın Manchester United'de yeterince forma şansı bulamadığı için ayrılmak istediği haberleri gündemde yer almıştı. Oyuncunun adı Roma ve Fenerbahçe ile anılıyor.

 

Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan Memphis Depay'ın görüntüleri İngiltere'yi sarstı. 22 yaşlarındaki Manchester United'lı oyuncunun, Hollanda'da bir kafede nargile içerken çekilmiş görüntüleri The Sun tarafından yayınlandı. Haberde, "Depay, 200 sigara etkisinde olan nargile içerken görüldü. Mourinho ile arası bozulan Depay kendini alkol ve sigaraya verdi" ifadeleri kullanıldı. Arkadaşları ile Ajax'ın maçını izleyen Depay'ın nargile içerken yanında alkol de kullandığı ve geceyi de 3 kadınla birlikt tamamladığı vurgulandı. Depay'ın Manchester United'de yeterince forma şansı bulamadığı için ayrılmak istediği haberleri gündemde yer almıştı. Oyuncunun adı Roma ve Fenerbahçe ile anılıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metin Hara ile Adriana Lima ABD'de
Metin Hara ile Adriana Lima ABD'de
Murat Cemcir ve Ahmet Kural yola çıktı
Murat Cemcir ve Ahmet Kural yola çıktı