Öğrenciye tecavüzde tüm gerçek ortaya çıktı

Son Dakika Güncel Haberler

Öğrenciye tecavüzde tüm gerçek ortaya çıktı

"İLİŞKİYE GİRMEK İÇİN KONUŞTUM..." Tutuklanan sapık ifadesinde "O gece o sokakta ilişkiye girmek için bir kişi ile konuştum. 200 lira verdim. 100 lira daha istedi. Gidip para aldım. Bir süre sonra sokağa geldiğimde; yürürken saldırdığım kişiyi gördüm. Önce konuştuğum kişi sandım fakat sonra o olmadığını fark ettim" dedi.

YALANI ORTAYA ÇIKTI Saldırganın ifadesi ile olayı meşrulaştırmaya çalıştığını değerlendiren polis, soruşturma kapsamında tekrar incelenen kamera görüntülerinde saldırganın o sokakta olaydan önce bir başka kişi ile görüştüğünü tespit edemedi ve sapığın yalanı ortaya çıktı

İstanbul Şişli'de geçtiğimiz gece yaşanan tecavüz olayının ardından yakalanan sapıkla ilgili yeni bazı ayrıntılar ortaya çıktı. İşte an be an o saldırı;

SAAT 01.00'DA... Almanya'da yaşayan ve bir süredir İstanbul Teknik Üniversitesi'nde öğrenim gören Erasmus öğrencisi A.Ç. (22) adlı genç kız Nişantaşı'da Moğolistan uyruklu Tuvshınbayar Edkhtur'un saldırısına uğramıştı.

BELİNİ KIRDI, TECAVÜZ ETTİ, İNKAR ETTİ Saat 01.00 sıralarında Maçka'da yer alan bir kafede oturduğu arkadaşlarının yanından ayrılan ve kaldığı yurda doğru yürüyen A.Ç. isimli genç kızı, bir caminin dört metrelik duvarından avluya atan ve olayda beli kırılan talihsiz kıza caminin kömürlüğünde tecavüz ederek cep telefonun gasp edip kaçan sapığın olayın ardından ilk ifadesinde suçlamaları reddettiği ortaya çıktı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ajanslara az önce düştü deprem oldu
Ajanslara az önce düştü deprem oldu
Askeri araç devrildi şehidimiz var
Askeri araç devrildi şehidimiz var