Saldırıda nişanlısını kaybeden sezen'in ağlatan mesajı

Son Dakika Güncel Haberler

Saldırıda nişanlısını kaybeden sezen'in ağlatan mesajı

Yılbaşı gecesi İstanbul’da ünlü bir gece kulubünde gerçekleştirilen terör saldırısında hayatını kaybedenlerden Mustafa Sezgin Seymen’in cenazesi, akşam saatlerinde uçakla Trabzon’a getirildi.

Seymen’in cenazesini havaalanında ailesi ve yakınları karşıladı. Cenazenin araca konulması sırasında büyük acı yaşayan akrabalarından bazı kadınlar fenelaştı. Seymen’in cenasezi buradan, yarın toprağa verileceği Sürmene ilçesine götürüldü.

Yılbaşında eğlenmek için ngece kulübüne giden Seymen’in nişanlısının da saldırıda yaralandı. Bugün saat 16.30 uçağıyla İstanbul’dan Trabzon’a getirilecek olan Seymen’in cenazesi, yarın memleketi Sürmene ilçesinde toprağa verilecek.

22 YIL SONRA YİNE TERÖR!

Öte yandan, Seymen ailesini ikinci defa terör acısı vurdu. 1995 yılında Bingöl’ün Genç ilçesinde teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Komando Asteğmen Ali İhsan Seymen’in (23) Mustafa Sezgin Seymen ile akraba oldukları öğrenildi.

NİŞANLISI: ARTIK BİZ RESİMLERDE KALDIK

Yaklaşık 2 yıldır Ordu’da sigortacılık yaptığı ve kısa süre önce Sezen Arseven ile nişanlandığı belirtilen Seymen’in yılbaşı gecesi eğlenmek için nişanlısı ile birlikte Reina’ya gittiği öğrenildi.

Saldırıda nişanlısını kaybeden Sezen Arsevein’in sosyal medyada yayınladığı mesaj, okuyanları duygulandırdı. Nişanlısı ile birlikte çektirdiği fotoğrafını sayfasına koyan Arseven mesajında da şu ifadelere yer verdi:

"Beraber gittiğimiz yerden sensiz dönüyorum. Bana en güzel bakanım

Beni en çok sevenim

Uykumda bile beni öpenim

Artık biz resimlerde kaldık

Beni hep görmek istediğin sürmede beklicem,

Biz yarım kaldık.. eşim, hayat arkadaşımı sevdiğimi aşkımı kaybettim.

Hürriyet

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!