En İyi Suplement Ürünleri İle Yüksek Performansa Sahip Olun

Antrenman sonrasında vücudunuzun maksimum seviyede gelişmesini istiyorsanız protein tozu ürünlerinden yararlanmanız sizin için en doğru kararlardan biri olacaktır.

En İyi Suplement Ürünleri İle Yüksek Performansa Sahip Olun

Antrenman sonrasında vücudunuzun maksimum seviyede gelişmesini istiyorsanız protein tozu ürünlerinden yararlanmanız sizin için en doğru kararlardan biri olacaktır.Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 gr size ihtiyacınız olan proteini sunmaktadır. İçeriğinde bulunan whey protein en çok tercih edilen proteinlerden biridir.

Çokça tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri tüketim sonrasında kana hızlı bir şekilde karışmasıdır. Böylelikle kas yıkımı başlamadan protein kana karışır ve kasların gelişimi sağlanır. Aynı zamanda içeriğinde 5 gram BCAA ve 4 gram glutamin bulunmaktadır.

Bu bileşenler ile oldukça faydalı olmaktadır. Yağ ve karbonhidrat bakımından minimum seviyede tüketim gerçekleşmektedir. Kullanıcıların rahat bir şekilde tüketebilmesi için muz, vanilya ve çilek aromalı çeşitleri de bulunmaktadır.

Su ile karıştırılarak tüketilebilir. İçeriğinde koruyucu madde bulunmadığı için topaklanmalar oluşabilmektedir. Topaklanmış olan protein tozunu su ile karıştırarak rahatlıkla tüketebilirsiniz. Bir paketinde her gün kullanıldığında iki buçuk ayı gibi bir süre size yetecek protein bulunmaktadır.

Protein takviyesinin yanı sıra glutamin takviyesi içinde gerekli önlemleri almanız gerekmektedir. Özellikle ağır antrenmanlar sonrasında vücudunuzun gerekli glutamine ulaşması için takviye gerekebilir. 

Bilindiği gibi eğer glutamin seviyesi düşerse vücut bunu kaslardan karşılamaktadır. Bu da kaslarımızın büyümesinden çok yıpranmasına neden olmaktadır. Glutamin takviyesi ile kaslarımızı geliştirebileceğimiz gibi kasın toparlanma süresini azaltarak daha çabuk toparlanmasını sağlar. Yağ yakımını artırıcı özelliğe sahiptir.

Kas yıkımlarını azaltarak egzersiz sonrasında kaslarınızı korur. Aynı zamanda bağışıklık sisteminizi güçlendirmektedir. Böylelikle çeşitli hastalıklardan da korunmuş olursunuz. İştah üzerinde de etkisi bulunmaktadır. İştahınızı kontrol altına almanıza yardımcı olur.

Kendinizi daha enerjik hissettiğiniz gibi beyin fonksiyonlarının gelişmesi ve unutkanlık gibi sorunların aşılması için sizlere büyük oranda destekçi olur. Vücut geliştirme sporunda özellikle ileri seviyede olan kişilerin bu takviyeyi almaları önemlidir.Piyasa,da satışı yapılan en iyi glutamin markaları seçilerek spor sonrası oluşan kas yıkımının önüne geçilebilir

Vücudumuzun protein ihtiyaçlarını karşılamamızın yanı sıra yağ oranımızın da dengelenmesi oldukça önemlidir. Bu konuda bir yardımcıya ihtiyaç duyarsanız Animal Cuts ürünü size bu konuda yardımcı olacaktır. Ürün hap formunda üretilmektedir. Üç haftalık kullanılabilecek şekilde haplar ayarlanmaktadır.

İleri seviyedeki sporcular 21 günlük periyotlarda kullanabilmektedir. Orta seviyede bulunan sporcular ise 42 günlük yani üç haftalık periyotlarda kullanabilmektedir. Kahvaltıdan önce aç karnına bol su ile yutulması gerekir. Aynı zamanda gün içerisinde de bol su içilmesine önem gösterilmelidir.

21 gün veya 42 gün kullanım sonrasında en az bir hafta kullanılmamalıdır. İçeriğinde bulunan 30 a yakın bileşen oldukça güçlü bir etkiyi ortaya çıkarmaktadır. Termojenik yağ yakıcı olan bu özelliğin yanı sıra kafein içerdiği için odaklanmayı da artırmaktadır.

Yeşil ve beyaz çay özleri hapın formülünde bulunmaktadır. Bu özler hapın koruyucu özelliği olmaktadır. İçerisinde zencefilde bulunmaktadır. Bu sayede doğal özlerde kullanılarak vücudun yağ yakmasının yanı sıra güçlenmesi içinde etkinin artması sağlanmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!