Sizce hangisi bu kızların annesi

Bu üç kadından biri diğer ikisinin annesi. Ama onları ayırmak öyle zor ki!

Sizce hangisi bu kızların annesi

Birçok genç kız büyüdüğünde annesine benzemek ister. Ama Avustralya'da yaşayan Tamaka ve Jazmyne Wardell istediklerinden çok daha fazlasına sahip. Çünkü onlar annelerinin birer kopyası.

Ya da anneleri onların kopyası.. İşte aralarındaki 20 yıllık yaş farkına rağmen yan yana geldiklerinden birbirlerinden ayırd edilemeyen anne ile iki kızının hikayesi.

En solda anne Natalie, ortada 19 yaşındaki Tamika ve en sağda 21 yaşındaki Jazmyne.

Muhtemelen siz de bu fotoğraflara baktığınızda hangisinin anne hangisinin onun kızı olduğunu fark edemediniz. Natalie Wardell, kızları; 19 yaşındaki Tamika ve 21 yaşındaki Jazmyne ile sanki üçüz gibi.

Jazmyne (sağda) ve annesi Natalie.

Üstelik de ilerleyen yaşına rağmen içindeki genç ruhu hiç kaybetmeyen Natalie Wardell, kızlarıyla birlikte konserlere, partilere gidiyor ve herkes onları kardeş sanıyor.

Natalie Wardell'ın kocası da çok genç bir görünüme sahip.

Tamika ile Jazmyne anneleriyle böyle kardeş gibi görünmekten ve bu kadar iyi anlaşmaktan son derece memnun. Hatta bu benzerlik yüzünden çok eğlendiklerini de söylüyorlar.

Natalie Wardell (Solda) kızı Jazmyn ile.

Tamika "Annem ve kız kardeşimle birlikte olduğumuzda bizi bibirimizden ayıramıyorlar. Hatta bazem Jazmyne'i annemiz sanıyorlar. Çünkü onun boyu hepimizden uzun" diye anlatıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!