Galatasaray'dan flaş adım! Arabistan'da sürpriz görüşme...

Galatasaray Suudi Arabistan'da sponsorluk görüşmeleri yaptı.

Galatasaray'dan flaş adım! Arabistan'da sürpriz görüşme...

Galatasaray; Atletico Madrid ve Barcelona'nın da özel maç yapmak için gittiği Suudi Arabistan'da Ettifaq ile dostluk maçı yapacak.

Bu karşılaşma öncesi Galatasaray yönetimi, bu ülkede bir takım ziyaret gerçekleştirirken birçok büyük Suudi Arabistan şirketi ile sponsorluk için görüşmeler ve temaslarda bulundu.

Suudi Arabistan Kraliyet Ailesi'nin üyesi, mevcut kral Salman'ın yeğeni, dünyanın en zengin petrol bölgesi olan Doğu Eyaleti'nin valisi Prens Saud bin Nayef ile de Galatasaray yönetimi adına Yrd. Doç. Dr. Ural Aküzüm görüştü. Görüşmede Doğu Eyaleti'nin Ticaret Odası yetkilileri, Önemli şirketlerin genel müdürleri ve yönetim kurulu başkanları da yer aldı.


Suudi Arabistan'da yeniden yapılanan Süper Lig ile ilgili Galatasaray'ın kurumsal tecrübesinden yararlanılırken Türkiye'de spor alanında Suudi Arabistan şirketlerinin sponsorluk ve yatırımları, gelecekteki sponsorluk ve işbirliği imkanları, Galatasaray'ın dünya futbolundaki yeri konuşuldu.

Prens Saud bin Nayef yapılan görüşmede İstanbul'da yılbaşı gecesi yaşanan terör saldırısından ve İzmir'deki terör eyleminden çok üzüntü duyduğunu söyledi. Suudi Arabistan'da 2030 vizyonu çerçevesinde, devlet tarafından futbol ve tesisleşme için 6 milyar dolarlık yatırım yapılıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!