Edebiyatta son moda


+1Edebiyatta son moda

Beymen Club ve Can Yayınları, Türkiye’de bir ilke imza atarak bir moda markası ve yayınevi işbirliğiyle edebiyat dünyasının ünlü klasiklerini moda dünyası ile buluşturdu.

Edebiyatta son moda

Son derece stil sahibi bir kitap kurdu olmak elinizde. Artık en sevdiğiniz kitabı okurken, ondan ilham alınarak yaratılan tişörtü de giyebilirsiniz. 

Bu ‘edebi stili’ yakalamanızı sağlayan ikili, kentli modanın öncülerinden Beymen Club ve ile dünya ve Türk edebiyatının çağdaş ve klasik yapıtlarını Türkçe’ye kazandıran Can Yayınları. İşbirliği kapsamında; Beymen Club tasarım ekibi tarafından edebiyat dünyasının ikonik kitaplarından ilhamla hazırlanan t-shirt’ler, aynı tasarımı içeren çanta, ayraç ve kitaptan oluşan dörtlü setler halinde satışta.

İlk olarak Dostoyevski’nin Beyaz Geceler- Bir Hayalperestin Anıları, Oscar Wilde’ın Mutlu Prens ve Jane Austen’ın Aşk ve Gurur kitaplarından ilham alınarak hazırlanan setler sürüldü piyasaya... Seri, önümüzdeki aylarda yeni kitap ve tasarımlarla zenginleşerek devam edecek. Beymen Club ve Can Yayınları işbirliği ile hazırlanan ve 139 TL’den satışa sunulan özel setler, tüm Beymen Club mağazalarında ve www.beymenclub.com.tr adresinden alabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika CHP, BM'ye Başvuracak
Son Dakika CHP, BM'ye Başvuracak
Son Dakika Van’da Terör Saldırısı
Son Dakika Van’da Terör Saldırısı