Yoğun kar yağışı nedeniyle bazı etkinlikler iptal edildi      

İstanbul'da devam eden yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün yapılması planlanan bazı etkinlikler iptal edildi.

Yoğun kar yağışı nedeniyle bazı etkinlikler iptal edildi      

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarından yapılan açıklamada, kar yağışının devam etmesi nedeniyle yaşanabilecek aksaklıklar göz önüne alınarak, tüm oyunlara 7 Ocak Cumartesi günü bir gün süreyle ara verildiği duyuruldu. Açıklamada, bilet değişimi ve detaylı bilgi için "212 455 39 00" numaralı Seyirci İletişim Merkezi'nden bilgi alınabileceği belirtildi.     

Portakal Çiçeği Sanat Kolonisi, Sapanca Doğapark ve Necmi Şahin Eğitim Vakfının iş birliğiyle engelli çocuklar yararına Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde açılması planlanan resim yarışması sergisinin açılışı ileri bir tarihe ertelendi.    

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kültür merkezlerinde bugün ve yarın gerçekleştirilecek tüm programlar olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.     

İsmail Yeşilbağ'ın moderatörlüğünde gerçekleşmesi planlanan ve Üstün İnanç, Hüseyin Goncagül, Ahmet Yenilmez, Bünyamin Yılmaz, Yasin Çetin ile Kerem Yılmaz'ın konuşmacı olduğu "Milli Manevi Tiyatro Mücadelemiz" adlı panel de iptal edildi.  

İstanbul Devlet Tiyatrosu'ndan (İDT) yapılan açıklamada, bugün sahnelenmesi planlanan tüm oyunların iptal edildiği duyuruldu.     

İstanbul Devlet Opera ve Balesince saat 14.00'te Kadıköy Süreyya Operası'nda sahnelenmesi planlanan "La Cenerentola" operası da hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.      

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!