Şehit Fethi Sekin hakkında atılan skandal twete soruşturma

Teröristlerin büyük bir katliam yapmasını önleyen kahraman polis Fethi Sekin hakkında bir klinik tarafından atılan skandal twete soruşturma başlatıldı

Şehit Fethi Sekin hakkında atılan skandal twete soruşturma

İzmir Adliyesi'ne geçen perşembe günü düzenlenen hain saldırıda PKK'lı 2 teröristle mermisi bitinceye kadar çatıştıktan sonra şehit olan Fethi Sekin ile ilgili bir kliniğin sosyal medya hesabından paylaşılan ve herkesin tepkisini çeken twetle ilgili İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattığını açıkladı.

FİRMA SKANDAL TWET İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

İzmir Adliyesi önündeki patlamanın ardından İzmir'de faaliyet gösteren bir firma, şehit Fethi Sekin'in daha önce kendi kliniklerine geldiğini ve ona saç ekimi yaptıkarını hatırlatan bir twet attı. Bu twet ise sosyal medyada büyük tepki çekti. Tepki üzerine firma yetkilileri bir açıklama yaptı.

Açıklamada, paylaşımın anlaşmalı olarak çalışılan reklam ajansı tarafından yapıldığı, paylaşımın firmanın şehit Sekin'e olan yakınlığını anlatmak olduğu ancak maksadını aştığı, bu nedenle şehit Fethi Sekin'nin ailesi ve kamuoyundan özür dilendiği ifade edildi.

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Konuyla ilgili bilgi veren İl Sağlık Müdürü Bedia Salnur, firma hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı. İl Sağlık Müdürü Salnur, "Sağlık Müdürlüğü olarak bu yapılan paylaşıma istinaden bir soruşturma başlattık.

Bizim konuşurken bile sesimizin titrediği, gözümün dolduğu bir konuda firmanın şehidimiz üzerinden yaptığı paylaşımla ilgili soruşturma sürüyor.

Şehidimiz böyle bir şey yaptırdı veya yaptırmadı kime ne, belki yakını bile hasta mahremiyeti noktasında böyle bir şeyi bilmek istemeyecek. Hassas olunan noktalar bunlar" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!