İşte Fenerbahçe'nin üçüncü transferi!

Son Dakika Spor Haberler

İşte Fenerbahçe'nin üçüncü transferi!

Kadrosunu Karavayev'le güçlendiren, Mehmet Ekici transferinde de sona gelen Fenerbahçe'nin üçüncü hedefi de belli oldu. Fenerbahçe Yönetimi'nin Aatıf'ı vermekten vazgeçtiği ve Mehmet Ekici için Trabzonspor'a bonservis bedeli teklif edeceği öğrenildi.

 

Kadrosunu Karavayev'le güçlendiren, Mehmet Ekici transferinde de sona gelen Fenerbahçe'nin üçüncü hedefi de belli oldu. Sarı-Lacivertliler'in M.Ekici'yi alamaması durumunda Karavayev'i transfer ettiği Shakhthar'dan Alan Patrick'i de kiralayacağı ortaya çıktı. En son Flamengo'da kiralık oynayan ve geçen ay Shakthar'a dönen Brezilyalı oyuncunun Fenerbahçe'ye gelmeye sıcak baktığı öğrenildi.

 

Kadrosunu Karavayev'le güçlendiren, Mehmet Ekici transferinde de sona gelen Fenerbahçe'nin üçüncü hedefi de belli oldu. Dick Advocaat'ın da Alan Patrick ismine onay verdiği ifade edildi. Fenerbahçe Yönetimi'nin 10 numara transferini sonuçlandırması bekleniyor.

 

Kadrosunu Karavayev'le güçlendiren, Mehmet Ekici transferinde de sona gelen Fenerbahçe'nin üçüncü hedefi de belli oldu. MEHMET EKİCİ İLE ÜÇLÜ TRANSFER ZİRVESİ Fenerbahçe'de bu gelişmeler yaşanırken, Trabzonspor cephesinde de ilginç gelişmeler oluyor. Bordo- Mavili takımın teknik patronu Ersun Yanal, dün Mehmet Ekici ile bir görüşme yaptı.

 

Kadrosunu Karavayev'le güçlendiren, Mehmet Ekici transferinde de sona gelen Fenerbahçe'nin üçüncü hedefi de belli oldu. Yanal, "Eğer kalmak istersen kapımız sana sonuna kadar açık. Ben de transferin netleşmesini istiyorum" dedi. Ekici, Başkan Muharrem Usta ile de görüştü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!