AgarioFun ve Agarabi Oyunu Nasıl Oynanır?


+1AgarioFun ve Agarabi Oyunu Nasıl Oynanır?

Türk oyun geliştirici Emre DÖNGEL ve ekibi tarafından geliştirilen agariofun ve agarabi oyunlarını inceleyeceğiz.

AgarioFun ve Agarabi Oyunu Nasıl Oynanır?

Yeni yılın en iyi oyunlarından biri olan agario, zararsız içerikli ve heyecanlı bir yarış havası oluşturan mantığı ile aradığınız mükemmel oyun kalitesini sunmaktadır. Günümüz şartlarında en iyi strateji oyunu olan agario oyunu, oldukça kaliteli.
 
Grafik özelliklerinden çok, oyunun mantığı ile gençliği kendisine bağlayan agario oyunu, oldukça heyecan verici bir oyun. İnternetten zararsız bir oyun oynamak isteyenler için, yeni bir çözüm olan agario, liderlik mücadelesi ile zevkli bir oyun anlayışı oluşturmuştur. Dünya genelinde online adreslerde rahatlıkla oynanan bu oyun, oldukça kaliteli bir mantığa sahip. Takım ruhu, liderlik mücadelesi, strateji ve hızlı karar verme gibi birçok yeteneği kamçılamakta ve bu yetenekleri geliştirmektedir.

GENÇLERİN YENİ ALIŞKANLIĞI AGARİO
 
İnternette birçok zararlı içeriği olan ve online oyun sitelerinde boy gösteren birçok oyuna karşılık agar.io, oldukça basit ve zararsız bir içeriğe sahip. Daire şeklindeki hücrelerin bir birini yemeye çalışması ile oluşan muhteşem savaş, oldukça zevkli bir yarışa dönüşüyor. Bu yılın en iyi oyunlarından biri olan agario oyunu, gençlerin yeni tutkusu.
 
 AGARİO PRİVATE SERVER ADRESLERİNDEN BU HEYECANA DAHİL OLABİLİRSİNİZ
 
Agario oyunlarına dahil olmak için agario private server adreslerine girerek, aradığınız mükemmel heyecana ulaşabilirsiniz. Takma bir isimle anında oyuna dahil olabilirsiniz ve liderlik savaşına katılabilirsiniz. Online özellikli olması nedeni ile dünyanın her yerinden agario oyununa dahil olan gençlerle, oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Her zaman için grup oyunları büyük heyecana neden olur. Grup oyunlarında liderlik savaşı daha sert olur ve daha heyecanlı olur. Günümüz şartlarında, aradığınız bütün kriterlere sahip olan bu oyun ile dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan, değişik ırktan gençlerle veya diğer yaş grupları ile tatlı bir rekabete girebilirsiniz.
 
 AGARİO OYUNU NASIL BİR OYUN?
 
Agario oyununa, agario private server adreslerinden dahil olduktan sonra, bir takma isim ile oyuna dahil oluyorsunuz. Zevkli ve heyecanlı olan bu yarışmaya, küçük bir hücre olarak başlıyorsunuz. Kendinizden küçük hücreleri yiyerek büyüyorsunuz. Takım arkadaşı oluşturabilirsiniz.

Takım arkadaşları dışında, sizden büyük hücrelere dikkat edin. İlk anda basit grafikle karşılaşınca şaşırmış olabilirsiniz ancak, oyuna girince iş değişecek, yerini heyecan fırtınasına bırakacaktır. Takım arkadaşlarınıza parça atabiliyorsunuz. Çok büyüdüğünüz zaman, küçük parçalar atarak, hızınızı artırabilirsiniz. Bu heyecanı yaşamak için agario private server oyununa dahil olmak yetiyor.
 
 OYUNUN TUŞLARI EN ÇOK MERAK EDİLEN KONULARDAN BİRİ
 
Oyun, fare ile oynanmaktadır. Hız ve yön belirlemek için fare, en çok gerekli olan tuş. Parça atmak için ve yeşil dişli görünümlü mayınların etki alanını genişletmek için W tuşunu kullanmak gerekir. Rakiplerinize tuzaklama yapmak için X tuşu oldukça etkili. Parça atımında dikkat edilmesi gereken şey, rakiplerdir. Parçalarınızı onlara kaptırmadan rakiplerinize vermelisiniz. Oldukça etkili bir özelliğe sahip olan bu oyun ile küresel oyun savaşına hazır olun. Liderlik panosunda isminizi gördüğünüz zaman oyun daha da kızışacaktır.

 

agario oyunu agario private server Agarabi Oyunu Nasıl Oynanır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Marion Cotillard filmde çırılçıplak soyundu!
Marion Cotillard filmde çırılçıplak soyundu!
Kim Kardashian sarışın oldu!
Kim Kardashian sarışın oldu!