Son Dakika Haberi MHP'de Deprem İstifa Ettiler

Son Dakika Güncel Haberler

Son Dakika Haberi MHP'de Deprem İstifa Ettiler

Akçakoca MHP'de yönetim kurulu istifa etti. Akçakoca MHP ilçe Başkanı Tacettin Akman, 15 kişilik yönetim kurulu üyeleri ile birlikte istifa ettiklerini açıkladı.

Akman'ın yaptığı açıklamada, ''Mecliste görüşülmekte olan anayasa değişiklik taslağının içerik olarak ülkücü düşünceye uygun olmadığını düşünmekteyiz. Hem tabandan aldığımız tepki, hem de kendi içimize sindiremediğimiz için oy birliğiyle istifa kararı aldık.

Teşkilat üyelerinin tamamının istifa ettiğini vurgulayan Akman, "İnşallah çok fazla zaman geçmeden tabanın düşüncelerini ve beklentilerini yerine getirecek olan vekillerin doğru karar vereceğini umuyoruz." dedi.

Eski genel başkan yardımcımız sayın Atilla Kaya'nın kamuoyunca bilinen mektubunun tamamının arkasında olduğumuzu saygıyla duyururuz. Ayrıca oy kullanan milletvekillerimizin bir kez daha düşünmelerini istiyoruz’’ şeklinde konuştu.

Kaynak : İHA

Akçakoca MHP ilçe Başkanı Tacettin Akman Akçakoca istifa etti MHP yönetim kurulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
CEMAL TURAN     2017-01-12 TAM DA ZAMANINDA ORTAYA KONULMUŞ BİR TEPKİ EYLEMİ.BU TÜR TEPKİLER SADECE MHP yi ve ÜLKÜCÜ CAMİAYI İLGİLENDİRMİYOR.Akp gibi DEMOKRASİNİN KÖKENİNE KEZZAP SUYU DÖKMEK İSTEYEN BİR OLUŞUMLA MHP nin İŞ BİRLİĞİ YAPMASI ŞİMDİYE KADAR DÜŞÜNÜLEMEZDİ DAHİ.YANLIŞ,YANLIŞTIR.DEMİRİN EĞRİSİ DEĞİL Kİ ISITIP DÜZELTELİM.BEN MHP li DEĞİLİM,ANCAK SİZLERİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM.BU BİLGİYİ DE ÇOK ESKİDEN TANIDIĞIM SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIMIN PAYLAŞIMINDAN ALDIM.HAYIRLI OLSUN.
CEMAL TURAN     2017-01-12 TAM DA ZAMANINDA YAPILMIŞ BİR UYARI ve İSTİFA.İNSANIN YÜREĞİNİN ÜLKE VE İNSAN SEVGİSİ İLE DOLU OLMASI KENDİSİNE DOĞRU ŞEYLER YAPMAYI EMREDER.BEN MHP li DEĞİLİM.YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM.TÜM ÜLKÜCÜ CAMİANIN ZAMAN GEÇMEDEN BU TÜR TEPKİLER KOYMASI ÜLKENİN GELECEĞİNİ DE KURTARMAK OLACAKTIR.
özgür     2017-01-11 Helal olsun
SELCUK     2017-01-11 ISTIFA EDENLER KIM YA ? MHP TESKILATIMI YOKSA VEKILLERDENMI ? HABERI TAM YAPSANIZ NASIL OLUR ?
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!