Bruma 5 yıllık teklife 'evet' dedi

Son Dakika Spor Haberleri

Bruma 5 yıllık teklife 'evet' dedi

Form grafiğini her sezon bir adım daha ileriye götüren Bruma böyle oynayınca da, akıllara hemen sözleşme uzatma mevzusu gelmişti. Akhisar maçının ardından, "Burada mutluyum. Transfer haberleri beni etkilemiyor. Ancak iyi bir teklif gelir ve kulübün şartlarına uyarsa o zaman düşünürüz" diyen Portekizli yıldız için patronajin harekete resmen geçtiği öğrenildi.

Önümüzdeki Şubat ayı içerisinde Bruma'nı menacerinin bir kez daha İstanbul'a geleceği ve Sarı-Kırmızılı patronajle masaya oturacağı öğrenildi. Artık bu görüşmede tarafların ortak bir noktada buluşması düşünülüyor.

 

5 YILLIK OLACAK İlk görüşmede Bruma'nın tarafı, oyuncunun 1.2 milyon Euro olan ücretinin 3.5 milyon Euro'ya çıkarılmasını talep etmişti. Galatasaray'ın, kesinlikle Bruma'ya onu tatmin edecek bir iyileştirme yapacağının sözünü verdiği ve Cim Bom'un teklifinin de bu görüşmede ortaya konulacağı bildirildi.

 

Alınan bilgiye göre 22 yaşlarındaki hücum oyuncusu için Aslan'ın yeni ücretinin, 2 milyon 750 bin Euro olacağı ifade edildi. Galatasaray'ın hedefi, Bruma ile 5 yıllık bir anlaşma yapmak ve gelecekte yüksek bir teklif gelmesi halinde de onu satıp, kasaya iyi bir para koymak olacak. (Fanatik)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!