Aziz Yıldırım'dan Caner Erkin için şok sözler


+1Aziz Yıldırım'dan Caner Erkin için şok sözler

Bazı yöneticiler tarafından olaylı derbi sonrası Aziz Yıldırım'a yöneltilen "Caner nasıl bu hareketleri yapar?" sorusuna Başkan Yıldırım'ın şu yanıtı verdiği öğrenildi

Aziz Yıldırım'dan Caner Erkin için şok sözler

Bazı yöneticiler tarafından olaylı derbi sonrası Aziz Yıldırım'a yöneltilen "Caner nasıl bu hareketleri yapar?" sorusuna Başkan Yıldırım'ın şu yanıtı verdiği öğrenildi:

"CANER'İ GÖNDERMEKLE İYİ ETTİM" "Koridorda takımın yanına gelmesi sadece şovdu. Sonra gerçek Caner ortaya çıktı. Hangi futbolcuya sorsanız 'en çok abartan kim?' diye, hepsi 'Caner' der... Onu göndermekle ne kadar iyi ettiğim ortada"

 

"BEN NİYE ONA KÜFÜR EDEYİM?" Caner Erkin ise üzerineki iddialarla ilgili olarak "Advocaat'a küfür ettiğimi söylediler. Birincisi adam olaylarda ortada bile yoktu! İkincisi, ben niye ona küfür edeyim ki. Beni F.Bahçe'ye geri istemediği için kızgınmışım! İyi de beni F.Bahçe'den Advocaat göndermedi ki, ayrılmaya çok önceden karar vermiştim zaten. Ayrıca geri döneceğim süreçte sadece Beşiktaş'la görüştüm. G.Saray'dan da talep geldi ama görüşmedim bile" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika CHP, BM'ye Başvuracak
Son Dakika CHP, BM'ye Başvuracak
Son Dakika Van’da Terör Saldırısı
Son Dakika Van’da Terör Saldırısı