Survivor Erdi Ünver kimdir? Performans sıralaması kaç?


+1Survivor Erdi Ünver kimdir? Performans sıralaması kaç?

Survivor yarışmacısı Erdi Ünver, gönüllüler takımında sürekli olarak gündeme gelen isimler arasında yer alıyor. Oyunlarda gösterdiği düşük performansa ve birkaç kez eleme potasına girmesine rağmen halk oylamasında kendisini kurtarmayı bilen Survivor Erdi, son dokunulmazlık oyununun ardından eleme potasından yine kaçamadı. Peki, yarattığı polemiklerle tanınan Survivor Erdi Ünver kimdir? Kaç yaşındandır?

Survivor Erdi Ünver kimdir? Performans sıralaması kaç?

Survivor yarışmasının polemikleriyle ünlü ismi Erdi Ünver, son haftalarda takım içerisinde girmiş olduğu kavgaların ardından en çok dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Takım arkadaşları tarafından kulis kurmakla suçlanan Survivor Erdi Ünver, son haftalarda eleme potasına girmekten kurtulamıyor. Gökhan ve Berna ile münakaşaya girdikten sonra gerginlik oluşmasına neden olan Erdi, geçtiğimiz hafta rakip takım oyuncusu Fatih ile göğüs göğüse geldi. Sunucu, Acun Ilıcalı'nın ihtar verdiği yarışmacının, SMS oylamasına göre adada kalacağı ya da gideceği netleşmiş olacak.

ERDİ ÜNVER KİMDİR?

Gönüllüler takımının performans sıralamasına göre en kötü ismi olan Erdi, takımı adına çıktığı 20 mücadeleden 7'sini kazanırken, 13'ini kaybetmiştir. Gönüllüler takımı içerisinde bir motivasyon kaynağı olarak simgelenen Erdi, son günlerde adanın gergin isimleri arasına adını yazdırdı.

İstanbul Bayrampaşa’da yaşayan Erdi Ünver, Kırklareli’li olup aslen Boşnaktır. 1988 yılında doğan Erdi Ünver, Sabit Büyükbayrak Lisesi’nden Mezun olmuştur. Amatör olarak futbol oynamaktadır. Asıl hayali futbolcu menajeri olmaktır. Erdi Ünver, psikoloji, iletişim ve fiziksel performans karması olarak tanınmladığı Survivor’da şampiyonluk hedefliyor.

TV 8 ekranlarında yayınlanan, sekiz kadın sekiz erkeğin Survivor 2017'ye gitmek için yarıştığı Göz6 yarışmasına katılan Erdi Ünver, bu yarıştan erkek takımının şampiyonu olarak ayrılarak Survivor'a gitmeye hak kazandı. Bu yarışmada da dikkat çeken hareketleriyle ünlenen Erdi, Survivor'da en ilgi çeken yarışmacılar arasında yer alıyor. Erdi'nin şu an yarışmadaki puanı ise 11.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El-Bab'da bombalı araçla saldırı! Çok sayıda ölü var
El-Bab'da bombalı araçla saldırı! Çok sayıda ölü var
5 Milyon kişiye müjde! Cezalar siliniyor
5 Milyon kişiye müjde! Cezalar siliniyor