Kadın Öğretmenden Öğrencisine Şok Tecavüz

Son Dakika Güncel Haberler

Kadın Öğretmenden Öğrencisine Şok Tecavüz

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde 42 yaşındaki Hüseyin Gerçik, oğlunu terk ederek başka bir kişiyle yaşayan, ancak henüz boşanmayan gelini 26 yaşındaki Yaşariye Gerçik'in evine, iddiaya göre 4 yaşındaki torununu görmeye gitti.

Hüseyin Gerçik ve gelini evde pompalı tüfekle vurularak öldürüldü. Olay sırasında evde uyuyan erkek çocuk koruma altına alınırken, polis çifte cinayetin şüphelisi olarak, genç kadının birlikte yaşadığı Birol A.'yı yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, gece 02.30 sıralarında Cemaliye Mahallesi'nde meydana geldi. Yaşariye Gerçik, bir süre önce 4 yaşındaki çocuğunu da alarak eşi Emrah Gerçik'i terk edip Birol A. ile birlikte yaşamaya başladı.

Dün gece Emrah Gerçik'in babası Hüseyin Gerçik, iddiaya göre torununu görmek için gelininin birlikte yaşadığı Birol A.'nın evine gitti. Bir süre sonra evden silah sesleri gelmesi üzerine komşuları polise haber verdi. Evde yapılan incelemede, Hüseyin ve gelini Yaşariye Gerçik salonda kanlar içinde ölü bulundu.

POMPALIYLA ÖLDÜRÜLDÜLER

Savcılık ve polis ekiplerinin incelemesinin ardından pompalı tüfekle öldürüldüğü belirlenen Hüseyin ve Yaşariye Gerçik'in cesetleri otopsi için hastane morguna kaldırıldı. Olay sırasında başka bir odada uyuyan 4 yaşındaki çocuk ise polis ekiplerince koruma altına alındı. Polis cinayet şüphelisi olarak, genç kadının birlikte yaşadığı Birol A.'nın yakalanması için çalışma başlattı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!