Hukuk Dikey Geçiş İle Geleceğinizi Kendiniz Belirleyin

Geleceğinizde söz sahibi olmak istiyorsanız, ne yöne gideceğinize de doğru şekilde karar vermeniz gerekir. Elbette genç kişilerin hayatlarındaki dönüm noktalarından biri hiç kuşku yok ki eğitim hayatlarıyla ilgilidir.

Hukuk Dikey Geçiş İle Geleceğinizi Kendiniz Belirleyin

Geleceğinizde söz sahibi olmak istiyorsanız, ne yöne gideceğinize de doğru şekilde karar vermeniz gerekir. Elbette genç kişilerin hayatlarındaki dönüm noktalarından biri hiç kuşku yok ki eğitim hayatlarıyla ilgilidir. Hangi mesleğin seçileceği genellikle kişinin bundan sonraki hayatını da tamamen değiştireceği için üzerinde iyice düşünülmelidir.

Bu noktada pek çok gencin Hukuk Fakültesi okumak istediğini söyleyebiliriz. Hakim, savcı, avukat gibi son derece popüler ve saygın meslek dallarında eğitim almak ne yazık ki her zaman çok kolay olmuyor. Gençlerin hayallerine veda edeceği noktada ise devreye Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk dikey geçiş imkanı giriyor.

 Daha önce duymamış olanlar gibi, konuya ilişkin yeterince bilgi sahibi olmayanlar için açıklama yapmak gerekirse, Adalet Meslek Yüksekokulu, Kamu Yönetimi Bölümü, Polis Meslek Yüksekokulu ve Polis Akademisi Bölümü öğrencileri Hukuk dikey geçiş için başvuruda bulunabiliyor.

Türkçe destekli verilen eğitimler, bu bölümlerden geçiş yapan öğrenciler için doğrudan 3. sınıftan başlıyor ve kimse sene kaybı yaşamamış oluyor. Tabi ki dikey geçiş yapabilmek için ülkemizdekine benzer bir sınavın söz konusu olmaması da herkes için büyük bir avantaj. Yani hayalinizde iyi bir Hukukçu olmak varsa, iki yıllık diplomanızla belli bölümlerden mezun olduysanız başvuruda bulunabilirsiniz. Sınava girmeden Hukuk dikey geçiş yapabileceğiniz için zorlanmadan eğitiminize başlayacaksınız.

Dikey Geçiş Sınavına Son

Size sunulan bu eşsiz fırsat hem Avrupa’nın en iyi akademik kadrolarına sahip, hem de en yüksek standartta eğitim veren üniversitesinde okumanızı, hem de Hukuk dikey geçiş imkanından yararlanarak sınavlardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Hiçbir strese girmeden, sınavsız, herhangi bir yabancı dil barajına takılmadan doğrudan başvuru yapabilir, Hukuk dikey geçiş şansından yararlanabilirsiniz. Üstelik diğer Avrupa şehirlerinde okuyarak harcayacağınız paradan çok daha ekonomik rakamlar harcayacaksınız.

Senelik ücretin 2000 Euro olduğu Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Dikey geçiş için sizden sadece iki yıllık ön lisans diplomanızla başvuruda bulunmanızı istiyor o kadar. Dilediğiniz gibi bir eğitim alabilmeniz için her türlü koşulu sağlayan okul dışında, Travnik şehrinin de yaşam standardı olarak sizleri asla zorlamayacağını söyleyebiliriz. Hem okul giderleriniz çok düşük olacak, hem de Hukuk dikey geçiş işlemleriniz bitip öğrenime başladığınızda aylık 300-400 Euro ödeyerek son derece rahat bir öğrenciliğin kapısını aralamış olacaksınız.

Tarihi ve kültürel değerleri ile Türk toplumuna çok yakın olan Travnik’te hayallerinize giden yolu adım adım kat edebilirsiniz. Hiçbir engelle karşılaşmadan doğrudan Hukuk dikey geçiş imkanından faydalanmak için yapmanız gereken Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçmek. Uzman, alanında deneyimli bir kadroya sahip olan Eurostar sayesinde öğrenciliğinizin başvuru aşamasından bitişine kadar rahat nefes alabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi sizin yerinize yapabilecek olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde tüm sorunlarınız anında çözüm bulacak, siz sadece öğrenciliğinizin tadını çıkaracaksınız. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!