LoL bedava çarlar - Salavatlar ve faziletleri

Yıllardır internet sitelerinde araştırma yapıyoruz, ancak gerçekten edindiğimiz bilgiler doğru mu değil mi farkında bile değiliz.

LoL bedava çarlar - Salavatlar ve faziletleri

Yıllardır internet sitelerinde araştırma yapıyoruz, ancak gerçekten edindiğimiz bilgiler doğru mu değil mi farkında bile değiliz.Daha ötesi bilgi edinmek için girdiğimiz sitelerin güvenilir olup olmadığını bile bilmiyoruz.Buradan şunu çıkarabiliriz ki internet, hayatımıza iyi şeyler kattığı gibi kötü şeylerde katabiliyor.

Geçenlerde hastaydım ve bilgi almak için bir internet sitesine girdim.Grip olduğumu düşündüğüm için girdiğim siteden kanser olduğumu düşünerek çıktım.Başka yazılarını da kontrol ettim ve neredeyse her hastalığın altına ateş,terleme gibi şeyler yazmışlar.Beni tedirgin eden bu site bir daha internette sağlıkla ilgili yazı aramama neden oldu.Hemen hastaneye gittim ve şükür ki bir şey olmadığını öğrendim.

Bu yüzden dolayı internette öğrendiğiniz bilginin güvenilirliğinin ne olduğunu neden yazıldığını ve bunun gibi birçok şeyi göz önünde bulundurmalısınız.Peki bu yazı burada bitecek mi ? Hayır.

Sizleri aydınlatmak adına yazılarını okuyup güvenli bulduğum internet sitelerini sizlerle paylaşarak bilgi edinmenizi kolaylaştırmak istiyorum.Kandil günü dilek duası kelime öbeğini arayarak tanıştığım bu site benim popüler bilgi edinme sitelerimin başında gelecek kadar değerli olduğunu bildirdikten sonra sitenin bazı özelliklerine değinmek istiyorum.
Bir kere site HTTPS şekilde yapılandırılmış ve sitenin isminin yazdığı yerde GÜVENLİ olarak gözüktüğünü Google doğrulamış.Bu günümüz internet siteleri için son derece önemli.

Çünkü kredi kartı,şifre vb. bilgilerimizin saklanmasını engelleyen bu sistem bizim internette dolaşmamızı kolaylaştıran faktörlerden sadece biri.
Daha sonra baktığım şeylerden birisi ise reklamların dizilişi ile göz yormayan ve temiz bir site oluşu da sitenin değerini gözümde arttıran faktörlerden ikincisi.

Diğer faktörlerden birisi ise künye bölümüne baktığımda gerçekten iddalı bir ekibi olan ve internet sektöründe büyüyebilecek bir sistematik çerçeve içerisinde ilerleyen portala benzemesidir.Konuyu fazla dağıtmadan kandil

akşamı dilek duası kelimesini Googlede ararken bu siteyle karşılaşmam ve daha sonra diğer yazılarını gezmemle birlikte senelerdir yasin suresini okuyan,dinleyen ben yasin suresinin faziletleri ve yasin suresinin ne anlattığını kısacası yasin suresini tam manasıyla bilmediğimi düşünmemi sağladı.

Yasin suresinin faziletleri isimli başlığı okumaya başladım ve gerçekten çok sistemli bir çerçeve içerisinde resimli ve düzgün bir şekilde aktarılmış.Daha sonraları yazının altında başkalarının yorumlarını gördüm ve bilmediğim şeyleri öğrenmenin bu kadar kolay olduğunu öğrendim.
Sitede sadece dini konular mı var ?

Tabikide hayır.Sitenin üst bölümünde ki kategori yerinden hangi dalda yazıların paylaşıldığını görmek istediğimde oynadığım oyunlardan birisi olan League Of Legends oyunu hakkında onlarca yazı olduğunu gördüm.League Of Legends oyununu yıllardır oynuyorum bilmediğim ne olabilir ki diye düşündüm.

Ancak gerçekten bilmediğim çok şey varmış.Örneğin oyun oynarken lol fps sorunu,lol ping sorunu,lol hesap banlanması gibi birçok sorunla karşılaşırız.İşte bu tür çözümlerin ve birçok bilginin yer aldığı oyun bölümünün League Of Legends kategorisinde ilgimi çeken bir başka yazı ise LoL Bedava Çarlar 30 LVL Ücretsiz RP’li Hesaplar konusunun içerdiği yazıdır.Yazıyı okumaya başladım ve gerçekten doğru mu diye birkaç hesap denedim ve gerçekten bazı hesapların doğru olduğunu gördüm.Ayriyetten yorumları da okuyunca daha da emin oldum.

Yukarıda bahsetiğim gibi bugünlük güvenilir olarak incelediğim sitelerden birisi olan merakligencler.net sitesi popüler bilgi kaynak sitelerimin başında gelmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!