Sergey Lavrov'dan Flaş Açıklama Pişman Olduk


+1Sergey Lavrov'dan Flaş Açıklama Pişman Olduk

Sergey Lavrov, Tillerson'la telefonda görüşerek, Moskova'nın, İdlib'deki kimyasal saldırının araştırılması önerisine karşı oldukları için pişman olduklarını söyledi.

Sergey Lavrov'dan Flaş Açıklama Pişman Olduk

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'la telefonda görüşerek, Moskova'nın, İdlib'deki kimyasal saldırının araştırılması önerisine karşı oldukları için pişman olduklarını söyledi.
 
Suriye'nin İdlib kentinde yapılan kimyasal saldırı hakkında ABD'nin araştırma önerisine karşı çıkan Rusya şimdi pişman olduklarını itiraf etti.
 
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ile telefonda görüşerek, Moskova'nın, Suriye'nin İdlib kentinde gerçekleşen kimyasal saldırının incelenmesi için ABD'nin önerisine karşı oldukları için pişman olduğunu ifade etti.

Lavrov ve Tillerson, Kimyasal Silahların Yasaklanması Teşkilatı himayesinde, Suriye'nin İdlib kentinde, tarafsız bir soruşturma başlatma olasılığını incelemeye karar verdi. Ayrıca ikili ilişkilerin seyri de telefon görüşmesinde konuşulduğu aktarıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ebru Şallı’dan evlilik açıklaması!
Ebru Şallı’dan evlilik açıklaması!
Bülent Ersoy yıllar sonra mayolu görüntülendi
Bülent Ersoy yıllar sonra mayolu görüntülendi