Göl ve Denizin Buluştuğu Noktada Kentin En Prestijli Projesi

Marmara denizi ve Büyükçekmece gölünün buluştuğu noktada hayat bulan İstanbul’un en prestijli projesi Pelican Hill Ihlamur Evleri Hadımköy Villa Projeleri KKG Group tarafından Türkiye’nin en büyük ve temalı projesi olarak gerçekleştirildi.

Göl ve Denizin Buluştuğu Noktada Kentin En Prestijli Projesi

Marmara denizi ve Büyükçekmece gölünün buluştuğu noktada hayat bulan İstanbul’un en prestijli projesi Pelican Hill Ihlamur Evleri Hadımköy Villa Projeleri KKG Group tarafından Türkiye’nin en büyük ve temalı projesi olarak gerçekleştirildi. İnşaat sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimiyle sektöre yön veren KKG Group Pelican Hill Ihlamur Evleri ile, şehrin içinde ama şehirden uzak yaşamak isteyenlere olağanüstü bir yaşam alanı inşa etti. Konsept projesi Amerika Kaliforniya’nın en yaratıcı mimarlık ofisi olarak kabul edilen RNM Architecture tarafından hazırlanırken; peyzaj projesi ise ünlü İtalyan Peyzaj Mimarı Paolo Spaziani’ye emanet edildi. Birbirinden ünlü Türk mimarların da destek verdiği projede 8 farklı tipte malikâne yer alıyor. Eren Yorulmazer, Hasan Mingü, Dara Kızıltoprak, Eren Talu, Mustafa Tonet, Hülya Döşer, Hakan Helvacıoğlu ve Mahmut Anlar imzasını taşıyan malikâne tasarımlarının her biri farklı özelliklere sahip ve farklı isimlerle anılıyorlar.

Arsa payları 1500 metrekare ile 5000 metrekare arasında değişen malikânelerde kat sayısı da değişiyor. 2 katlı ve 3 katlı olarak inşa edilen malikânelerin büyüklükleri 440 metrekare ile 540 metrekare arasında. Yaşam alanında ihtiyaç duyulabilecek her detayın özenle yerleştirildiği malikânelerde; ebeveynlere özel alanlardan, yarı açık barbekü alanlarına, fonksiyonel bodrum katlarından yüzme havuzuna kadar aranan her şeyi bulmak mümkün.

260 ultra lüks konuttan oluşan Pelican Hill Ihlamur Evleri’nde, mavi ve yeşilin kucağında bir yaşam sürerken günlük yaşamın gerekliliklerinden de uzak kalınmıyor. Atatürk Havaalanı’na 20 dakika, TEM ve E5’e en fazla 5 dakika uzaklıkta konumlanan projenin toplam alanı 2000 dönüm.

Pelican Hill Ihlamur Evleri’ni cazip kılan özelliklerden biri de sosyal yaşam alanları. Pelican Hill bünyesinde bulunan Pelican Life Club, ihtiyaç duyulabilecek her türlü sosyal etkinliğe imkân tanıyor. Cafe ve restoranlarında dostlarla keyifli sohbetler için bir araya gelinebileceği gibi, yorgunluk atmak için saunadan yararlanılabilir. Açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, çocuk oyun alanları ve fitness salonu gibi olanaklarıyla Pelican Life Club malikane sahiplerine kapılarını açıyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!