Spor Kıyafetlerde Tesettür Modası

Spor Kıyafetlerde Tesettür Modası

Tesettür kıyafetlere en çok yakışan ürünler arasında spor kıyafetler de bulunmaktadır. Birçok bayan günlük yaşamında spor tesettür giyim ürünlerini tercih etmektedir. Hem rahat olmaları hem de şık görünmeleriyle spor tesettür kıyafetler günlük kullanım için ideal ürünlerdir. Bu sebeple tesettür ürünlerinde firmalar tarafından birçok spor model tasarlanmaktadır.

Alışveriş yapmaya çıkan bayanlar tesettür kıyafeti seçerken öncelikle başörtüsü alımıyla işe başlayacaklardır. Baş örtüsü tercihlerinde düz renkleri seçerek spor kombinler oluşturulabilir. Desenli başörtüleri arasından spor çizgilere sahip olanların tercih edilmesiyle de şahane kombinler yapılabilir.

Spor Tesettür Modelleri

Tesettür modelleri içerisinde spor olanlar genel itibariyle tunik ve pantolon tasarımı şeklindedir. Tunik ve pantolon modelleri kot kumaşlı tasarımlarla kullanılmaktadır. Kumaş bir tuniğin altına kot ya da kot bir tuniğin altına kullanılan kumaş pantolonla şık bir görünüm elde edilebilir.

Altına kullanılacak düz ayakkabılarla geliştirilen kombin, kullanılacak büyük ebatlı bir çantayla tamamlanabilir. Tuniklerin üst tarafına kullanılan ince bir kemerle kombine şıklık kazandırılabilir. Kumaşlarda penye ve pamuklu tercihler spor ürünleri için ideal olacaktır.

Desen olarak çizgili desenler spor kıyafetlere hoş bir görüntü sağlamaktadır. Kısa üstlerle giyilebilen pantolon etekler ya da bol pantolonların altına giyilen kumaş düz ayakkabılar özellikle yaz ayları için tercih edilecek tesettür modelleridir. Kaban olarak anoraklar ve kapşonlu montlar spor tesettür modellerini tamamlamak için kullanılabilir.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!