Son Dakika Hülya Koçyiğit'ten Üzücü Haber Geldi

Son Dakika Güncel Haberler

Son Dakika Hülya Koçyiğit'ten Üzücü Haber Geldi

ABD'nin New York kentinde geride bıraktığımız hafta başında akciğerindeki kanserli bölge için ameliyat edilen sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit, sosyal medya paylaşımı ile sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
 
Geçtiğimiz günlerde yoğun bakımdan çıkartılarak normal odaya alınan hülya koçyiğit, bir süre önce nefes almakta zorlandığını açıklamıştı. bugün yeni bir paylaşımda bulunan usta sanatçı, dayanılmaz ve şiddetli ağrılarının devam ettiğini belirtti.
 
"AĞRILARIM İÇİN DAMARDAN VE AĞIZDFAN İLAÇ ALIYORUM"
 
Türk  sinemasının efsane ismi Hülya Koçyiğit, "Herkese hayırlı Ramazanlar dilerim. Hala hastanedeyim ancak size cevap verebiliyorum. Ağrılarım için epiduraldan verdikleri ilaçları kestiler ama dayılmaz, şiddetli ağrılarıma damardan ve ağızdan ilaç almaya devam ediyorum. Henüz direni de çıkaramadılar.

Özetle sıkıntım çok ama sabrediyorum, şükrediyorum. Bu mübarek günlerde bana ulaşmaya çalışan sevenlerim, dostlarım, ailem var. Sizler varsınız. Hepiniz direnme gücü veriyorsunuz bana. Benim için dua eden herkesten Allah razı olsun. Allah'ın izni ve desteğinizle bu zor günleri atlatacağım. Çünkü sevginiz, yaşam enerjisi. Sevgilerimle" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Şaban TUFANOĞLU __ Geyve / SAKARYA     2017-05-30 Moral bozucu ve üzücü bir durum. :( :((( "ALLAH"tan ümit kesilmez.. Rabbimden acil şifalar diliyorum...
Esengül fidan sivrikays     0000-00-00 Bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine acil sifalar diliyoruz türk sinrmasinin hülya ablasi
Cetin     0000-00-00 Allah acil şifalar versin...
NUR Baykal     0000-00-00 Allah acil şifalar versin inşallah.
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!