İstanbul'da rüşvet operasyonu: 60'ı polis 102 kişi gözaltında

İstanbul'da düzenlenen rüşvet operasyonunda 60'ı trafik polisi 102 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan polislerin, kamyon ve beton mikserlerinin tonaj aşımına rüşvet karşılığı izin verdiği iddia edildi.

İstanbul'da rüşvet operasyonu: 60'ı polis 102 kişi gözaltında

İstanbul'da rüşvet operasyonu: 60'ı polis 102 kişi gözaltında İstanbul'da düzenlenen rüşvet operasyonunda 60'ı trafik polisi 102 kişi gözaltına alındı. 

Gözaltına alınan polislerin, kamyon ve beton mikserlerinin tonaj aşımına rüşvet karşılığı izin verdiği iddia edildi.

İstanbul Emniyeti'ne bağlı Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri il genelinde rüşvet operasyonu düzenledi. 

Bazı polislerin rüşvet aldığı bilgisi üzerine organize polisi, şüpheliler ile ilgili teknik ve fiziki takip çalışması yaptı.

102 ŞÜPHELİ EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜ

Yapılan çalışmada bazı polislerin tonaj sınırını aşan kamyon ve beton mikserlerine, rüşvet karşılığı göz yumulduğunu tespit edildi. 

Soruşturmayı derinleştiren ekipler şüpheli polislerin, bu araçların yasak alanlara girişine de müsade ettikleri belirledi. Çalışmaların tamamlanmasının ardından operasyon kararı verildi. 

Rüşvet aldığı iddia edilen 60 trafik polisi ve rüşvet veren 42 kişi gözaltına alındı.Organize polisince yakalanan 102 şüpheli Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!