Sen ne biçim erkeksin deyince öldürdü

Son Dakika Haber Portalı

Sen ne biçim erkeksin deyince öldürdü


Antalya'da annesi için 4 bin lira kredi çektiği gerekçesiyle eşini boğarak öldüren Osman Kızılçelik'in yargılanmasına başlandı. Antalya 5. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu yargılanan sanık Osman Kızılçelik, müşteki Selma Taşkıran ve Nasuh Karakuzu ile taraf avukatları katıldı.

 

Antalya'da annesi için 4 bin lira kredi çektiği gerekçesiyle eşini boğarak öldüren Osman Kızılçelik'in yargılanmasına başlandı. Sanık Kızılçelik, duruşmada, eşi Fatma Kızılçelik ile evlilikleri boyunca maddi sıkıntılar yaşadıklarını, bu nedenle aralarında sık sık tartışma olduğunu söyledi. Olay tarihinde eşinin çektiği krediyi ne yaptığını sorduğunda ters cevap aldığını ileri süren Kızılçelik, tartışma sırasında kendisini sevmediğini, başkasını sevdiğini ve boşanmak istediğini dile getirdiğini iddia etti.

 

Antalya'da annesi için 4 bin lira kredi çektiği gerekçesiyle eşini boğarak öldüren Osman Kızılçelik'in yargılanmasına başlandı.

"SEN NE BİÇİM ERKEKSİN DEYİNCE..." Eşinin, en yakın arkadaşı ile ilişkisi olduğunu söylediğini savunan Kızılçelik, "Bana bir ilişkisinin olduğunu söyledi. 'Sen ne biçim erkeksin' şeklinde sözler söyledi. Bunun üzerine o anda gözüm döndü, daha fazla dinlemek istemedim. Elimle maktulenin ağzını ve burnunu kapattım. Bir süre sonra hareketsiz kalınca bayıldı zannederek evden çıkarak kayınvalidemin evine gittim." dedi.

 

Antalya'da annesi için 4 bin lira kredi çektiği gerekçesiyle eşini boğarak öldüren Osman Kızılçelik'in yargılanmasına başlandı. Kızılçelik, eşinin öldüğünü kayınvalidesinin araması üzerine öğrendiğini, yaşanan olaydan pişmanlık duyduğunu ifade etti. Fatma Kızılçelik'in annesi Selma Taşkıran ise kızının evliliği boyunca kendisine yansıyan hiçbir sorun, tartışma ve kavgaya şahit olmadığını belirtti.

 

Antalya'da annesi için 4 bin lira kredi çektiği gerekçesiyle eşini boğarak öldüren Osman Kızılçelik'in yargılanmasına başlandı. Olaydan sanık Kızılçelik'in kendisini arayarak, "Anne, Çetin gidip Fatma'ya bir baksın, işe gitmemiş." dediğini anlatan Taşkıran, eve baktıklarında kızını morarmış bir şekilde bulduklarını söyledi.

Taşkıran, sanığın söylediği gibi kızının bir ilişkisinin olmadığını ve iftira atılmaya çalışıldığını savundu. Müşteki Nasuh Karakuzu da kızının bir ilişkisinin bulunmadığını, eşiyle büyük bir kavgasının da olmadığını belirterek, sanığın, "uydurma bir senaryo" ortaya koyduğunu, söylenenlerin doğruyu yansıtmadığını ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Usta oyuncu kızı yaşındaki kızla fena yakalandı!
Usta oyuncu kızı yaşındaki kızla fena yakalandı!
Deniz Akkaya'dan Avşar'a: Cahil kadın!
Deniz Akkaya'dan Avşar'a: Cahil kadın!