Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni kanalı belli oldu

Son Dakika Haber Portalı

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni kanalı belli oldu

Kurtlar Vadisi dizisi yayınlanan 300 bölümle her zaman zirvede yer aldı. Kurtlar Vadisi Pusu olarak yoluna devam eden dizi, Türkiye'nin her zaman gündeminde yer aldı ve nabzını tuttu.

Dizinin 300 bölümü ile yaptığı sezon finalinden sonra gözler yeni sezona çevrildi. Peki yeni sezonda hangi kanalda devam edeceği netleşmeyen diziden yeni bir haber var!


Kurtlar Vadisi'nin bu zamana kadar yayınlanmış olan 300 bölümü artık 360 TV'de ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi'ni kaçıranlar ya da efsane bölümleri yeniden izlemek isteyenler için yeni adres 360 TV.


Dizinin bu güne kadar gelmiş geçmiş efsane karakterleri ve olayları herkesin zihninde yer etti. 14 yıldır aralıksız yayınlanan dizi her zaman çok sevildi ve hep zirvede yer aldı. Dizinin güncel bölümleri kadar ilgiyi üzerine çeken eski bölümleri de sevenleri yüzünü güldürecek.


Yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli olmayan dizinin televizyondaki yeni adresi belli. 300 bölümü ile Kurtlar Vadisi 360 TV'de.


Bir dönem 'Arka Sokaklar'da rol alan Uğur Pektaş'ın kadroya dahil olduğu 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun, yeni sezonda 15 Temmuz darbe girişimini anlatması bekleniyor.


ZİRVEYİ HİÇ BIRAKMADI


Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda yine ekrana gelecek. Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden Kurtlar Vadisi yayınlandığı her sezonda çok fazla seyredildi ve hiçbir zaman zirveyi bırakmadı. Ancak dizinin hayranları 300. bölüm sezon finalinden bu yana yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor.


DARBE GİRİŞİMİNİ ANLATMASI BEKLENİYOR


Özellikle 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezonda bu darbe girişimini anlatması bekleniyor.

Yeni sezonda hangi öykü ile karşımıza gelecek merak edilen dizinin yayın tarihi ve yayınlanacağı kanal belli olmadı ancak; bir dönem Arka Sokaklar'da rol alan Uğur Pektaş kadroya dahil olan isimlerden oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Kanalda yeni kanalı belli oldu 360 TV KVP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kerkük yenilgisi ardından barzani suçluyu buldu
Kerkük yenilgisi ardından barzani suçluyu buldu
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor