Siyasetle başaramadılar futbolla yıkmaya çalışıyorlar

Son Dakika Haber Portalı

Siyasetle başaramadılar futbolla yıkmaya çalışıyorlar

“Türkiye’de iki şey var; siyaset ve futbol. Hepimizi kalbinden vuran darbe girişimi sonrası Türkiye, Yenikapı’da birleşti. Şimdi nereden vuracaklar, futboldan... Yapılan algı politikasının farkındayız...” BURAK'IN PRİMİ 467 BİN LİRA futbolcum özellikle kaptanım prim için kavga etmez. Son iki maçın primini almadı. Çünkü oynamadı.

EURO 2016'da gruptan çıkacağımıza inanıyordum. Biz şampiyonaya gittik 'Fatih Hoca'nın şansı' dendi. Başarı yarı final, finalle olur. Biz oraya gitmeyi başarı sayıyoruz. Ben de sayıyorum ama yanlış. Çek maçından sonra stat dışında Türk bayraklarıyla binlerce insan şarkı söylüyordu. Mutlu olmayı bazı şeylerden mutluluk çıkarmayı bilmiyoruz.

“Türkiye’de iki şey var; siyaset ve futbol. Hepimizi kalbinden vuran darbe girişimi sonrası Türkiye, Yenikapı’da birleşti. Şimdi nereden vuracaklar, futboldan... Yapılan algı politikasının farkındayız...” BİRİLERİNİN TFF'DE GÖZÜ VAR 2013'te sayfa sayfa gazetelerde çıktı.

O nedenle yeniden gündeme gelmesi manidar. Hocayla aramızı bozmaya çalışıyorlar. Birileri buralara göz dikerek algı operasyonuyla davranmaya çalışıyor. Yaptığımız şeyin nereye gittiğine dikkat edelim. maç öncesi bir operasyon... Kupası için biten bir şey yok.

Gruptan çıkma şansı olan Ukrayna, Hırvatistan ve İzlanda ile oynayan tek takımız. Bundan sonra Kosova ve Finlandiya ile ikişer maçımız var. Bu arada iddiası olan takımlar da kendi aralarında oynayacak. Gidemeyebiliriz ama bir durun, gidemezsek o zaman eleştirilerinizi yapın. 'da büyük saygı görüyoruz.

Bizim desteklediğimiz, Riva'da bir masanın etrafına topladığımız 13 bölgesel federasyona 'Bu masadan biri başkan olacak' dedik ve lobi yaptığımız o kişi başkan oldu. Güçlü bir Türkiye, iyi temsil edilen bir federasyonuz.

 

“Türkiye’de iki şey var; siyaset ve futbol. Hepimizi kalbinden vuran darbe girişimi sonrası Türkiye, Yenikapı’da birleşti. Şimdi nereden vuracaklar, futboldan... Yapılan algı politikasının farkındayız...” "Bir futbolcunun oynayıp oynamayacağı hocanın kararı.

Hoca basına açıklamadan 5 dakika önce nezaketen kadroyu gönderir, bakmadan 'Hayırlı olsun' derim. Kararlarına saygımız var" Teknik olaylarla hayatım boyunca ilgilenmedim. Bir futbolcunun hocayla olan problemi ya da oynayıp oynamaması başkanın işi değildir. 'niye alıyor' Hocamız nezaketen basına açıklamadan 5 dakika önce bana kadroyu gönderir. Ben de derim.

Ukrayna maçından önce de öyle oldu. dedi. Yine dedim. Arda ile birlikte Selçuk, Burak, Hakan Balta, Caner de alınmadı. Arda da bu takımın parçası. Netice sorumluluğunu hocamız zaten almıştır. Hocaya demek bizim işimiz değil. Hocamız bize rapor veriyor ama takımla ilgili değil, kulüpler, altyapılar ve tesislerle ilgili. İzlanda dönüşü uçakta 10 dakika konuştuk. Yenildiğiniz maçın nesini konuşacaksınız.

 

“Türkiye’de iki şey var; siyaset ve futbol. Hepimizi kalbinden vuran darbe girişimi sonrası Türkiye, Yenikapı’da birleşti. Şimdi nereden vuracaklar, futboldan... Yapılan algı politikasının farkındayız...” İSTİFA SÖZ KONUSU DEĞİL Arda'nın alınmama nedenini bilmiyorum. Teknik olarak alınmadı. Yazılanlar çizilenler doğru değil.

Kişisel bir şey yok. Ukrayna-İzlanda maçlarında Arda dışında diğer oyuncular da yoktu. Hocamız bu kararı vermiş. Biz bir aileyiz. Bazen ailede uzaklaşma olur. Ama kol kırılır yen içinde kalır. 'Arda'nın sakalı var, Selçuk'un bıyığı var almayın' diye bir şey demem. '6 ayda 6 kilo almış, oynamıyor niye aldın' da demedik.

Fatih Hoca 'kızdım' diye bir oyuncuyu almamazlık etmez. Burası kulüp takımı değil... Arda hazır ve uygun görüldüğünde çağrılacaktır. Problemler çözülür ama çözülmeyecek gibi yargılamak ayrı, çözümü beklemek gerek. Akşam evleniyoruz sabah kalkıp çocuğumuz nerede diyoruz. Zamana bırakmak gerek. Fatih Terim'i daha önce milli takımdan 3 kere gönderdik, 4 kere de gel düzelt diye geri çağırdık. Tekrar istifası söz konusu değil.

 

“Türkiye’de iki şey var; siyaset ve futbol. Hepimizi kalbinden vuran darbe girişimi sonrası Türkiye, Yenikapı’da birleşti. Şimdi nereden vuracaklar, futboldan... Yapılan algı politikasının farkındayız...” KÜTÜPHANE'DE AĞIRLADI TFF Başkanı Yıldırım Demirören, A Spor'u Riva Hasan Doğan Tesisleri içindeki kütüphanede konuk etti… Başkan, A Spor Yayın Koordinatörü Serkan Korkmaz'ın sorularını yanıtladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkemeden  tahliye kararı
Mahkemeden tahliye kararı
Burak'ın peşini bırak, O artık Fahriye ile evli
Burak'ın peşini bırak, O artık Fahriye ile evli