Şenol Güneş'ten Milli Takım ve Arda Turan yorumu

Son Dakika Spor Haberleri

Şenol Güneş'ten Milli Takım ve Arda Turan yorumu

Milli Takımın durumunu değerlendiren Güneş şunları söyledi: "Bu benim görevim değil. Açıklamayı Federasyon Başkanı yaptı. Hoca yaptı, oyuncular da yapacak. İlgili kişiler zaten yapar. Ben genel bir ifade kullanayım. Ortada bir durum varsa çıplaklığıyla bütün kamuoyuna söylemekte yarar var.

Çünkü tartışmaya ve bilinmezliğe gidiyorsa açıklanması lazım. Çünkü milli takım hepimizin. Yöneticisi de, hocası da, futbolcuları da hepsi bizim insanlarımız. Yara almalarından bizim keyif almamamız gerekiyor. Yani her yaralanma sadece oyuncuları değil hepimizin içini acıtıyor.

Fatih hocaya da, Arda'ya da, federasyona da hepsine ihtiyaç var. Onların da doğru yapmasına ihtiyaç var. Burada konuştuklarım başka yerlere gideceği için çok o konuya girmeyim. Hala umudumuz var.

Evet kötü oynadık ve eleştireceğiz. Bunların hepsi doğru ama halen şansımızın var olduğunu düşünüyorum. Bardağın boş tarafına mı dolu tarafına mı bakmaya bağlıdır. Tabii bu sorunların giderilmesi şartıyla ve zamanında giderilmesi şartıyla geç kalmamak lazım"

Bir gazetecinin 'Arda'nın milli takıma alınmamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?' soruna ise tecrübeli teknik adam şu şekilde cevap verdi: "Arda, teknik bir konu değildir. Kim teknik diyor? Arda'dan daha iyi bir oyuncu şu an Türkiye'de yok ama iyi oyuncularımız var. Fatih hoca da en iyi antrenörlerden bir tanesi olduğuna göre bu işi yaparız..."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kerkük yenilgisi ardından barzani suçluyu buldu
Kerkük yenilgisi ardından barzani suçluyu buldu
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor